PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492200}

Dzień, w którym Ziemia zamarła

The Day the Earth Stopped
3,6 1 552
oceny
3,6 10 1 1552
Dzień, w którym Ziemia zamarła
powrót do forum filmu Dzień, w którym Ziemia zamarła

Seans specjalny, odbywający się nieregularnie w zależności od jakości filmu prezentowanego przez Puls we wtorek. Zapraszamy!

pringles

Świetna teoria :D

Valdoraptor23

No można stworzyć wiele teorii z takich filmów np taka ze świat ocaleje nie dlatego że kosmitka widziała poród a dlatego że się zakochała w tym kolesiu XD

movies_2

Zakochała się, bo miał myśli piękne nieskalane :p

movies_2

Deus ex machina w postaci wahadełka.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Hah no tak pomysły się skończyły to Trzeba bylo cos wstawic

Valdoraptor23

Radość tej pary z ożywienia wyrażona według najlepszych standardów "Zmierzchu" xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Hahaha dobrze mu tak :) ale z jaką furią strzelał

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

Słaby ten film

giovanni50

Serio XD?

Katharsisss

Co za wahadełko jak wróżbita maciej xD

ocenił(a) film na 3
pringles

Albo Krzysztof Jackowski

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Wtf? Kosmita macha czymś.

ocenił(a) film na 2
DwuglowyUserKomentuje

Tajemna sztuka zmartwychwstania. Nie bez powodu ten film w święta leci

Katharsisss

Nom, duch święty = rekin widmo

DwuglowyUserKomentuje

A tamci jakie spojrzenia zdziwione, że to dziad wyrwał laskę xD

DwuglowyUserKomentuje

Ach te roboty z taką gracją odleciały, jak gęsi na zimę...

Valdoraptor23

A gdzie ten Mufasa :p

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Z taką samą lekkością wylądowały.

Valdoraptor23

przegapiłam cały film... ech.... z dużo mam roboty!!! :((((

hapibo

W święta powinno się odpoczywać :p

pringles

jak się ma jutro na głowie całą rodzine to się nie da odpoczywac!!!!!

hapibo

Oj to współczuję :<

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Co za gniot. DAWAĆ TEGO REKINA!

DwuglowyUserKomentuje

a gdzie leci rekin???

ocenił(a) film na 3
hapibo

Tu na TV4

Valdoraptor23

Fasjne filmidło daje dyche

ocenił(a) film na 2
theart

Witaj. Daje dwa bo mogę

Katharsisss

I mamy szóchę

theart

ja nie daję nic... :) liczy się??? :P

hapibo

dalej mamy szóche

ocenił(a) film na 2
theart

Poczekaj zmanipuluje reszte...
Hej wy tam motłochy wy jedne dawać 1/10 ;)

Katharsisss

aleś pamiętliwa/y

ocenił(a) film na 2
theart

Jakoś tak mi to zapadło w pamięć

Katharsisss

dobra, w ciemno i bez oglądania daję 10/10 - ufam Wam :) że mnie nie zmanipulowaliście!!! :)

hapibo

Ja nie manipulowałem ale ocenę podtrzymuję z pierwszego seansu :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Dno i wodorost. Kino klasy C i z reguły staram się nie oglądać takich wynalazków. Jedyny plus dla mnie to ta kosmitka :D Najbardziej mnie rozśmieszyło to całe centrum dowodzenia. 4 komputery na krzyż w jakiejś klitce, i to jeszcze z monitorami crt (a film z 2008). Ogólnie poziom podobny co bieguny śmierci.

Valdoraptor23

I następny, ludzie albo macie mierny gust albo naprawdę się nie znacie na filmach. Przecież ten film jest w porzadku, a jak na tv to nawet osiem można dać.

theart

Tak, mockbuster od Asylum, nieudolnie kopiujący inny film, wart oceny 8/10 - w tym momencie przestaję traktować Twoje wpisy i opinie poważnie. To było zabawne za pierwszym razem gdy broniłeś Ba'ala, którego nawet nie obejrzałeś ale teraz to już wieje nudą i przewidywalnością. To co się Tobie podoba, ma się podobać wszystkim, a komu się nie podoba, ten się nie zna na kinie - zrozumieliśmy przekaz, niestety nie sądzę, by ktoś z niego skorzystał. Ty się znasz i ciesz się tą świadomością do woli.

Valdoraptor23

Czy kopia czy nie kopia ale po co się tym kierować, oceniaj film za to co sobą reprezentuje ale w jego kategorii. Doceniaj to że jest w filmie coś więcej niż reklamy tv puls. Zauważ, przecież to co robisz jest niezgodne z ideą FW, przez te wasze zabawy fajne filmy mają zanizone oceny. Moje uwagi potwierdza wiele osób więc raczej coś w tym jest, kiedy wreszcie przejrzysz na oczy że Twoja z początku fajna zabawa przerodziła się w ukierunkowany na wyśmianie ruch pseudoznafcuf. Oglądać film to oglądać, jak się jednocześnie szyje, obiera ziemniaki albo wyśmiewa na forum to nie ma mowy o oglądaniu.

theart

Najzabawniejsze jest to, że polecasz innym oglądanie filmów i ocenianie "za to co sobą reprezentują", a sam oceniasz je bez oglądania na podstawie kilku wpisów użytkowników na forum. Ok, co ten film sobą reprezentuje? Ano to, że kosmici planujący zniszczyć ludzkość zmieniają zdanie jak Izabela Łęcka sugerując się równie wiarygodnymi przesłankami jak Ty. Aha, a dzieci rodzą się czyste i suche zaś kobiecie podczas porodu nie spłynie ni kropelka potu, ni tusz do rzęs.
Filmy tej kategorii mają u mnie skalę 1-5, góra 6 w wyjątkowych przypadkach. Przed oglądaniem filmu unikam forum by nie sugerować się ani oceną, ani komentarzami. Idea FW? Na pewno nie polega na narzucaniu innym własnej opinii. Wejdź na losowe forum losowego klasyka z lat 80-tych, 90-tych, a znajdziesz tematy w stylu "Wyłączyłem ten gniot po 15 minutach, 1/10" - może takie osoby pouświadamiaj o idei FW, bo nie wiedzą co czynią.

Btw, film na Imdb ma ocenę 2,8/10... A to złośliwi znafcy zaniżyli!

Valdoraptor23

Zanim ocenie film to ogladam i uważam że każdy film należy oceniać w pełnej skali, Ty zaniżasz ocenę już przed seansem bo film jest ze słabszej kategorii.

ocenił(a) film na 2
theart

Takie filmy zwyczajnie nie zasługują na więcej. To po prostu widać i nie potrzebuje do tego jakiejś dodatkowej skali. Powoli zaczynam mieć wątpliwości co do tego czy te filmy oglądasz... Mam dla ciebie dwa pytania weryfikujące: 1 Jaka była reakcja kosmitki na kradzież ich samochodu?. 2 Kto w filmie zmartwychwstał?

theart

Też jestem ciekaw czy oglądałeś na tyle uważnie, by umieć odpowiedzieć na powyższe pytania, a nie np "oglądałeś" i jednocześnie czytałeś pozytywne opinie o filmie. Swoją drogą, jeśli ja oceniam jakiś film na 8 i wzwyż, to potrafię to uargumentować w odrobinę bardziej rozbudowany sposób niż "wart obejrzenia" - a u Ciebie, jak zwykle zresztą w przypadku Twego oburzenia naszymi ocenami nie widzę żadnych argumentów, czemu Twoim zdaniem film miałby być aż tak pozytywnie oceniony.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Od napisania mojej wiadomości logował się się już dwa razy. Chyba się nie dowiemy

ocenił(a) film na 2
theart

:( smutno mi że się nie dowiedziałem ale jednocześnie się ciesze

Katharsisss

musisz być rozdarty, w sumie już sam nick na to wskazuje

ocenił(a) film na 2
theart

Czyli przyznajesz że nie oglądasz wszystkich filmów które oceniasz i że tego konkretnego nie widziałeś. (Tak chcę to usłyszeć od ciebie...)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones