plakat filmu Dzień, w którym narodziliśmy się na nowo

Dzień, w którym narodziliśmy się na nowo

Alive Day Memories: Home from Iraq
6,9 114
ocen
6,9 10 1 114
61
chce zobaczyć
{"type":"film","id":397883,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dzie%C5%84%2C+w+kt%C3%B3rym+narodzili%C5%9Bmy+si%C4%99+na+nowo-2007-397883/tv","text":"W TV"}]}
Dzień, w którym narodziliśmy się na nowo
 • HBO Max - https://hbomax.com/

  abonament
  za 29,99 zł
 • Player - https://www.player.pl

  abonament
  za 20 zł
 • Play Now - https://www.playnow.pl

  abonament
  za 30 zł
  Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
  z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.


Film dokumentalny, opowiadający o losach żołnierzy amerykańskich walczących w Iraku oraz o ich powrotach do domu. James Gandolfini przeprowadza wywiady z dziesięciorgiem kombatantów, zarówno kobietami jak mężczyznami, którym udało się przeżyć lecz odnieśli bezpośrednie obrażenia i na zawsze pozostaną inwalidami. Na przykład 27-letniaFilm dokumentalny, opowiadający o losach żołnierzy amerykańskich walczących w Iraku oraz o ich powrotach do domu. James Gandolfini przeprowadza wywiady z dziesięciorgiem kombatantów, zarówno kobietami jak mężczyznami, którym udało się przeżyć lecz odnieśli bezpośrednie obrażenia i na zawsze pozostaną inwalidami. Na przykład 27-letnia Dawn, porucznik armii amerykańskiej, straciła na tej wojnie prawe ramię. Żołnierze opowiadają nie tylko o niebezpieczeństwach, które przeżyli i okaleczeniach fizycznych, wskazują także na doznane w Iraku urazy psychiczne. Film poświęcony został pamięci ponad 25.000 żołnierzy amerykańskich, którzy odnieśli w czasie tej wojny trwałe, nieuleczalne obrażenia.

Dzień, w którym narodziliśmy się na nowo zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.