PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31686}

Dzień próby

Training Day
7,6 114 939
ocen
7,6 10 1 114939
7,1 17
ocen krytyków
Dzień próby
powrót do forum filmu Dzień próby

Film średni, przewidywalny, trzyma w napięciu dopiero przez jakieś ostatnie 25 minut, wcześniej nic się nie dzieje. Taka jest moja opinia. Ode mnie 5/10

ocenił(a) film na 6
vic2000

Ja nie rozumiem jakim cudem film "Gliniarze z Brooklynu" który jest po prostu świetny ma słabszą ocenę i mniej głosów a "Dzień próby" ma wyższą ocenę więcej głosów chodź nie ma w nim nic niezwykłego,a do tego jest jeszcze niezwykle przewidywalny i ma Happy End-owe zakończenie,czego nie ma w wcześniej wymienionym prze ze mnie filmie który oceniłem na 9/10 bo jest wart tej oceny a temu filmowi daje 6/10. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
DemiaN

przewidywalny??? chyba jesteście wróżbitami
nic się nie dzieje??? pewnie za dużo gadają a za mało wybucha :D

ocenił(a) film na 6
yeticzek

Po prostu to są gusta mi się podobają "Gliniarze z Brooklynu" tobie "Dzień próby" mnie akurat ten film nie przekonał do siebie i nie dlatego że nie było wybuchów,bo w wcześniej wymienionym przeze mnie filmie też nie ma wybuchów!!!

ocenił(a) film na 9
DemiaN

masz jakąś obsesję na punkcie tych "Gliniarzy z Brooklynu"- twoja sprawa, tylko nie wiem co ci daje to bezpodstawne najeżdżanie na "Dzień próby" bo to świetny film...

ocenił(a) film na 6
yeticzek

Gusta !!!! Ile ty masz lat że tego nie rozumiesz? Chyba jasno napisałem!!! A to że ty masz jakąś obsesje na punkcie "Dzień próby" i będziesz go bronił to mnie nie obchodzi odpisałem ci bo tak wypada,ale widzę że mam do czynienia z człowiekiem który będzie mi mówił co jest dobre a co złe więc daj se lepiej spokój i następnym razem pomyśl za nim coś napiszesz bo argumenty własne podałem nie rozumiesz ich twój problem.I jeszcze raz błagam czytaj potem odpisuj bo inaczej ja nie widzę sensu rozmowy z tobą.

ocenił(a) film na 9
DemiaN

ogarnij się człowieku albo nie pij tyle, zupa była za słona czy co, że się tak ciskasz? jak jesteś frustratem co wyładowuje się w necie to tylko i wyłącznie twój problem! gdzie ja ci mówię co jest dobre a co złe?? możesz sobie nawet zachwalać "Muminki kontra Gargamel na Marsie" i złego słowa nie powiem :D

ocenił(a) film na 6
yeticzek

Zabawne bo chyba jest na odwrót :D.Nie będę pisać 4 razy coś co jest dla normalnego zrozumiałe za pierwszym razem, wiec do widzenia i weź sobie to do serca zanim znów będziesz mnie męczył swoimi komentarzami i to na dodatek w niedziele.

ocenił(a) film na 8
vic2000

Jak dla mnie film bardzo dobry i LEPSZY od Gliniarzy z Brooklynu. Gdyby końcówka bardziej przypadła mi do gustu to dałbym ocene wyżej...

ocenił(a) film na 5
vic2000

Przewidywalny to może nie, bo nie spodziewałem się, że Denzel okaże się zły, ale ogólnie zamotali się trochę w fabule, a zakończenie masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones