PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610597}
6,1 35 487
ocen
6,1 10 1 35487
4,0 5
ocen krytyków
Dzień z życia blondynki
powrót do forum filmu Dzień z życia blondynki

Dzień z życia blondynki wczoraj byłam w kinie uśmiałam się Walk of Shame to świetna komedia

ocenił(a) film na 3
naturalnablondynka

Jeśli według ciebie jest to świetna komedia to śmiem twierdzić iż nigdy nie oglądałaś świetnej komedii. A Ten film jest słaby, tak żałośnie słaby, że aż żal ściska cztery litery. Historyjka zagubionej blondynki jest tak bardzo głupawa, że szkoda gadać.

mariuszkow

Bardzo dobra komedia, pod warunkiem, że nie jest się zarozumiałym snobem.

ocenił(a) film na 3
marcin261287

Jeśli chęć pośmiania się albo choćby rozweselenia, a nie pouczycie zażenowanie i niesmaku przy oglądaniu komedii to snobizm. To tak jestem snobem.

Pierdnięcie kolegi z ławki też cię śmieszy?

mariuszkow

Nie miałem konkretnie Ciebie na myśli, ale dobrze, że się ujawniłeś.

marcin261287

Śmiem zauważyć że na filmwebie nie ma już swobody wypowiedzi bo zamiast oceniać film to każdy ocenia każdego. A szkoda.

lapinkoira

Panuj powszechne bezguście. To się bierze z charakteru człowieka.

marcin261287

tylko kim ty jesteś żeby oceniać gusta innych :) pozostaje ignorować subiektywne opinie z którymi się nie zgadzasz bo zawsze znajdzie się ktoś kto powie że się nie znasz i źle oceniasz filmy. aczkolwiek 10 dla komedii bym w życiu nie dał chyba że bym się przynajmniej połowę filmu śmiał pod biurkiem a to nierealne :]

meanraax

Zawsze chętnie podyskutuję na ten temat, natomiast jeśli ktoś ten film, w którym jest sporo zabawnych scen i każdy normalny człowiek powinien obejrzeć go choć z odrobiną przyjemności nazywa 'żałosnym' to ewidentnie nie z filmem jest coś nie tak, tylko z tą osobą.

Tylko nie użyj klasycznego argumentu 'O gustach się nie dyskutuje', bo to przykład ignorancji i lenistwa.
Całe życie dyskutujemy na temat gustów, inaczej skąd mielibyśmy wiedzieć czy coś jest dobre czy złe.

ocenił(a) film na 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones