Dzieci kukurydzy 2: Ostateczne poświęcenie

Children of the Corn II: The Final Sacrifice

1992 1 godz. 32 min.
5,3 2 314
ocen
5,3 10 2314
541
chce zobaczyć

Po masakrze dorosłych obywateli Gatlin, mieszkańcy sąsiedniego miasteczka przyjmują do siebie "załamane" krwawą tragedią, apatyczne, osierocone dzieci. Dziennikarz John Garrett ma nadzieję podreperować reputację reportażem o tych właśnie dzieciach. W podróż do spokojnego miasteczka, położonego wśród pól kukurydzy, zabiera ze sobą dorastającego syna Danny'ego. Wkrótce po ich przybyciu zaczyna się ciąg niepokojących zdarzeń. Seria brutalnych morderstw wywołuje nerwowe napięcie wśród mieszkańców. Z czasem przeradza się ono w niekontrolowaną histerię. John Garrett sądzi, że trafił na historię swego życia, ale wkrótce wraz z synem popada w śmiertelne niebezpieczeństwo. Odkrywa, że wszystkie wydarzenia mają związek z pewną starą indiańską legendą, a trop prowadzi na pole kukurydzy...


Do Hemmingford przyjeżdża reporter John wraz z synem. Dziennikarz bada sprawę morderstw, jakie wydarzyły się tu 8 lat temu. Miasteczkiem wstrząsa seria brutalnych zabójstw. Skłócony z ojcem syn zamieszkuje w domu, z którego przed laty nawiedzony prorok kierował eksterminacją mieszkańców. John odkrywa, że tragiczne wydarzenia mają związek z indiańską legendą. Trop proawdzi go na pola kukurydzy. Okazują się one śmiertelną pułapką.

Hiroto
opis użytkownika

Po masakrze dorosłych w miasteczku Gatlin, mieszkańcy sąsiedniego Hemmingford przyjmują do swych domów samotne dzieci. Dziennikarz John Garret przyjeżdza do Hemmingford wraz synem, aby napisać artykuł swojego życia o zdarzeniach z przeszłości. Pisząc, dochodzi do sensacyjnego odkrycia. Odkrył, iż zdarzenia, które zaszły w miasteczku Gatlin mają związek z pewną indiańską legendą. W międzyczasie Danny, syn dziennikarza, zaprzyjaźnia się z Micahem, który został nowym liderem dzieci kukurydzy wybranym przez "Tego, Który Kroczy Między Rzędami". Wkrótce w miasteczku dochodzi do serii brutalnych morderstw.

Sub_Zero
opis użytkownika

Po tragedii w mieście Gatlin osierocone dzieci zostają przyjęte przez mieszkańców sąsiedniego Hemmingford. Później do Hemmingford przybywa dziennikarz wraz se swoim zbuntowanym synem, który stara się nagrać jak najlepszy reportaż o tragedii. Wkrótce w dzieciach odzywają się dawne nawyki i zaczynają się brutalne morderstwa.

IsTiLlLoVeYoU
opis użytkownika

Druga część "Dzieci kukurydzy".
Po tragedii miasteczka Gatlin ocalałą część dzieci przyjmują do siebie mieszkańcy sąsiedniego Hemmingford. Wkrótce wśród nich dochodzi do tajemniczych morderstw dorosłych osób. Dziennikarz, badający tragiczne wydarzenia sprzed lat w Gatlin, odkrywa związki łączące zabójstwa z dawną indiańską legendą.
[opis dystrybutora]

Redox
opis użytkownika