PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184439}

Dzieci z Leningradzkiego

The Children of Leningradsky
7,7 16 695
ocen
7,7 10 1 16695
7,4 7
ocen krytyków
Dzieci z Leningradzkiego
powrót do forum filmu Dzieci z Leningradzkiego

10/10

ocenił(a) film na 10

Arcydzieło dokumentu! Chwyta za serce, wzbudza emocje, zmusza do przemyśleń. A najgorsze jest to, że to nie fikcja.

ocenił(a) film na 8
Eagle_

Nie nazwałabym "arcydziełem" dokumentu o samotności, cierpieniu, biedzie i poszukiwaniu miłości, a co najmniej tak realistycznego i co smutne, prawdziwego jak ten.

ocenił(a) film na 9
ribisi

Arcydzieło??bzdura, od strony formalno-artystycznej to najgorszy dokument jaki widziałam:):)

ocenił(a) film na 9
kapitannemo

Serce z kamienia.

ocenił(a) film na 8
neus3zp

jejku przecież to nie chodzi o to czy łapie za serce czy nie.Po prostu od strony technicznej nie jest wybitnie.Co nie zmienia faktu że jest to jeden z moich ulubionych dokumentów.

fauzi

Filmy dokumentalne nie mają być technicznie sterylne...

ocenił(a) film na 8
Uziel

A kto tak powiedział?? nie ma reguły mówiącej że dobry dokument ma wyglądać tak i tak.

fauzi

Wydaje mi się, że właśnie potwierdzasz moją wypowiedź... Po prostu jej nie zrozumiałeś. Osoba do której odpisałem, napisała:

"Po prostu od strony technicznej nie jest wybitnie."

teraz Twoja wypowiedź jest na rzeczy, fauzi.

"nie ma reguły mówiącej że dobry dokument ma wyglądać tak i tak."

W tym właśnie rzecz, że fundamentem dokumentu nie jest dobra strona techniczna, jej sterylność i dopracowanie. Minimum formy

ocenił(a) film na 8
Uziel

Chodzi mi o to że nie każdy dokument jest realizowany w ten sposób.Kunszt mistrzowski ma wiele oblicz,tak w filmach o charakterze fabularnym jak i dokumentalnym.ten dokument jest z tych,które trafiają w ludzkie emocje i jest dobrze zrobiony.Ale tę samą problematyke mozna nakręcić na kilka innych sposobów.

fauzi

czyli piszesz to samo co ja. czytaj do skutku, aż zrozumiesz.

ocenił(a) film na 2
Eagle_

"A najgorsze jest to, że to nie fikcja."
faktycznie, w tym DOKUMENCIE to jest najgorsze -.-

ocenił(a) film na 8
pavel13

weź sie uspokój jeśli masz głupio gadać to sie przymknij i sieć cicho !!!
zachowaj swoje beznadziejne poglądy dla siebie i dziel się nimi z innymi użytkownikami bo to działa na nerwy !!!!!!!

ocenił(a) film na 8
le1234

znaczy się nie dziel z innymi użytkownikami !

ocenił(a) film na 2
le1234

buahahahahahaha

ocenił(a) film na 2
le1234

http://img443.imageshack.us/img443/9193/sie.png

ocenił(a) film na 8
pavel13

lecz się na nogi bo na głowę już za późno ;//

ocenił(a) film na 2
le1234

heh, ale o jaką "sieć" ci chodziło? rybacką? :DDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones