PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470705}

Dzieci

The Children
5,3 4 824
oceny
5,3 10 1 4824
Dzieci
powrót do forum filmu Dzieci
użytkownik usunięty
Genral_Film

Aż tak cię wzięło ???

Młody jesteś, w innych czasach żyjesz... Ale dziękuję za współczucie.

użytkownik usunięty
Genral_Film

ha :) no czasy rzeczywiście trochę inne :) zważywszy że jestem z rocznika dziewczynki rozpapranej na szybie samochodu przez tę kobietę, więc możemy się trochę różnić :) głowa do góry i do przodu ! :) każdy przeżył coś pięknego w życiu Ty na pewno też :)

Można rzecz, że i wciąż przezywam, ale... wczesną młodość ma się jedną...

ocenił(a) film na 5
Genral_Film

Chłopie nastolatki ? bleee żeby nie skłamać mam 21 lat i w życiu bym takowej nie dotknął (nie mówię o tej w filmie) ogólnie żadnej. Od dziecka tak miałem nigdy nie podobały mi się koleżanki w podstawówce tylko nauczycielki. Nie raz się zastanawiałem co w nich jest takiego interesującego ? ani to mądre jeszcze, ani to figury nie ma bo cały czas dojrzewa i rośnie, no nie wiem nie obrażam trzymam się z daleka ale może mi wytłumaczysz jeśli jesteś tak uprzejmy :D

Osobą której kibicowałem i dzięki której tylko wtedy przeżywam zagrożenie w jakiś sposób była ta piękna Pani blondynka. To jest prawdziwa kobieta dojrzała, psychicznie i fizycznie, figura i wszystko na swoim miejscu i w realnym życiu jeszcze dłuuugo będę sam bo dla prawdziwych kobiet jestem jeszcze szczeniakiem albo one myślą nawet bym na nie nie spojrzał bo zwykle to wszyscy się ślinią do tych 18 stek w leginsach błeeee. Oddałbym Ci moje czasy żebyś sobie teraz był w tym wieku że chodzą z gołymi d* na wierzchu bo ja z ,,tego '' obyczaju i tak nie korzystam a ktoś by skorzystał pewnie :)
Wujek kiedyś do mnie patrz jaka fajna a ja go zgasiłem ,, to jak Ci sie podoba to bierz sobie a daj mi żonę '' :D
To chyba z wiekiem się tak robi, obawiam się tego ale będę próbował się przed tym uchronić :) Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
returner

XD JA PJERDOLE ALE ANALIZA SZACUNEK

ocenił(a) film na 2
nieromeq

Dobrze powiedziane. :-)

ocenił(a) film na 2
returner

Niezły wywód. :-) Profesor Zbigniew Lew Starowicz byłby z ciebie dumny. ;-)

returner

100% racji.

Rzekomo wykształcone i kulturalne i lecą na patusów i wyrokowców.

ocenił(a) film na 8
Gats_2

To samice lecą ??

returner

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones