plakat filmu Dziedziczka egzekucji

Dziedziczka egzekucji

Heir to an Execution
6,2 32
oceny
6,2 10 1 32
23
chce zobaczyć
{"type":"film","id":180934,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dziedziczka+egzekucji-2004-180934/tv","text":"W TV"}]}
Dziedziczka egzekucji
 • HBO Max - https://hbomax.com/

  abonament
  za 29,99 zł
 • Canal+ Online - https://www.pl.canalplus.com

  abonament
  za 39 zł
 • Player - https://www.player.pl

  abonament
  za 20 zł
 • Play Now - https://www.playnow.pl

  abonament
  za 30 zł
  Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
  z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.


Julius i Ethel Rosenbergowie, amerykańskie małżeństwo, w 1953 roku skazane zostało na karę śmierci przez rząd USA za szpiegostwo na rzecz Związku Radzieckiego i przekazywanie radzieckim agentom informacji na temat broni nuklearnej. Dziś są politycznymi ikonami - przez jednych okrzyknięci bohaterami, przez innych zdrajcami. Ten film toJulius i Ethel Rosenbergowie, amerykańskie małżeństwo, w 1953 roku skazane zostało na karę śmierci przez rząd USA za szpiegostwo na rzecz Związku Radzieckiego i przekazywanie radzieckim agentom informacji na temat broni nuklearnej. Dziś są politycznymi ikonami - przez jednych okrzyknięci bohaterami, przez innych zdrajcami. Ten film to kronika zgromadzona przez Ivy Meeropol - wnuczkę Rosenbergów. Ivy przedstawia historyczne materiały dotyczące życia i śmierci swoich dziadków, rozmowy ze swoim ojcem Michaelem, jego młodszym bratem Robertem oraz innymi członkami rodziny. W rezultacie pokazuje bardzo osobisty i momentami bardzo emocjonalny obraz, który ukazuje małżeństwo Rosenbergów zupełnie z innej strony.

Dziedziczka egzekucji zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.