PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31431}

Dziedziczka

The Heiress
8,0 1 357
ocen
8,0 10 1 1357
8,8 4
oceny krytyków
Dziedziczka
powrót do forum filmu Dziedziczka

Wspaniały film ukazujący zepsucie świata, nienawiść, miłość, ludzką podłość, zemstę. Ufff, jest w nim ukazana tak olbrzymia liczba uczuć, że aż trudno sobie to wyobrazić. W porównaniu z "Placem Washingtona A. Holland (ktory jest adaptacją tej samej książki), film jednak nie ma aż tak wiele chłodu. Pojawiają się nawet elementy humorystyczne. Film ma niepowtarzalny klimat i jest prawdziwą perełką starego kina. To jeden z ostatnich filmów złotej ery Hollywood. W dodatku wspaniale zrealizowany i cudownie zagrany. Sam Wyler nie przepadał za tym filmem, podobnie jak nie przepadał za pierwowzorem literackim Henrego Jamesa. Mimo to uważam, iż film jest wspaniałą pozycją i naprawdę polecam go każdemu miłośnikowi ambitnego kina. Problemem może być jednak dostępność...

ocenił(a) film na 8
ct23

z dostepnoscia problemow nie ma, poniewaz film jest dostepny na youtube.

ocenił(a) film na 6
ct23

Mam pewne zastrzeżenia do wiarygodności przemiany jaka zaszła w bohaterce granej przez de Havilland. Film jak dla mnie średni...

ocenił(a) film na 8
Danae_8

przetłumaczyłem. zapraszam do oglądania :)
świetny film.

ocenił(a) film na 8
immanuel

Witaj! Gdzie można zdobyć film "Dziedziczka" z polskim lektorem, lub napisami? Jeśli masz, czy mógłbyś mi odsprzedać kopie na DVD lub kasetę wideo ? Pozdrawiam - Irena, emerytka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones