PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192338}

Dzielnica!

Nyócker!
5,6 807
ocen
5,6 10 1 807
Dzielnica
powrót do forum filmu Dzielnica!

z dobrymi chęciami usiadlem przed tv i zacząłem oglądać to "dzieło". niestety, ocena jak wyżej: 5 metrów poniżej dna!! tylko dla półmózgów. nie oglądać - szkodliwy dla zdrowia.

ocenił(a) film na 5
kotbury

Z całym szacunkiem, chyba tylko dla Twojego :)

ocenił(a) film na 8
kotbury

kolejny "geniusz" sie znalazł, który od razu ocenia ludzi, którym podoba sie jakiś film. nie podoba Ci sie to napisz dlaczego, a nie obrażasz ludzi. odpi***ol sie ode mnie, mojej kobiety i mojego ziomka i K*** od wszystkich którym podobał sie ten film. nie masz żadnych podstaw żeby nazywać nas półmózgami. taki post jest g*** warty, bo nie wystarczy napisać ze coś złe, trzeba jeszcze umieć to uzasadnić.
ja uważam ze film jest oryginalny, ma ciekawa animacje i ciekawe postaci, i jest zabawny. oglądało mi sie go bardzo przyjemnie. i daje mu 8/10. oczywiście ze nie jest to film dla wszystkich i rozumiem ze może się nie podobać, ale nawet wtedy komentarz powinien mieć jakąś treść [i to najlepiej nieobraźliwą]

ocenił(a) film na 8
kotbury

film ostro ryje banię, ale nie jest dla półmózgów, tylko dla silnych psychicznie ludzi, najwyraźniej taki nie jesteś >8) szkoda tylko, że od połowy zaczyna robić się trochę nudnawy.. ale muzyka i animacja - klasa!

kotbury

absolutnie popieram :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones