PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020083}

Dziennik Noel

The Noel Diary
5,6 5 255
ocen
5,6 10 1 5255
Dziennik Noel
powrót do forum filmu Dziennik Noel

Opinia męża

ocenił(a) film na 3

Czołem.
Oglądałem film z żoną. Chciałbym pogratulować aktorom ciepłoty ciała, która nie pozwoliła im zamarznąć w samochodzie w nocy. Psu, który podczas zabawy ojca z synem w drwala i dekoratora wnętrz jednocześnie, po prostu dał radę i nie zamarzł w aucie. Nawet nie narobił! Sztos. Na dodatek samochód wydawał się nie mieć ogrzewania, bo po wielogodzinnych podróżach nadal nie miał odmrożonych szyb. Przypuszczam, że miał podgrzewane wycieraczki. Rewelacyjny gadżet. Producenci aut powinni brać przykład.
WSZYSTKIE kobiety w filmie, nawet po upojnej nocy, miały idealne fryzury, nieskazitelne wręcz. Genialny lakier i fryzjerka. Szacun.
Co do kolesia rzekomo zakochanego i dzwoniącego na komórkę do szukającej przygód... znajdziesz jeszcze sobie jakąś inną, wierną. Nara.

ocenił(a) film na 3
rajmundj

Mnie też "urzekła" scena gdy spali na mrozie... Ale już wiemy, że samochód nie miał ogrzewania, więc byli przyzwyczajeni... :)

Bo zwykły hipster kupuje sobie odtwarzacz winyli... ale mega-hipster kupuje sobie samochód bez ogrzewania :)

rajmundj

Heheh dzięki za opinie już nie muszę oglądać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones