Große Mädchen weinen nicht

1 godz. 27 min.
7,1 216
ocen
7,1 10 216
292
chce zobaczyć
{"type":"film","id":104286,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Gro%C3%9Fe+M%C3%A4dchen+weinen+nicht-2002-104286/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dziewczyny nie płaczą
  • joanna252 ocenił(a) ten film na: 6

Czy może mi ktoś powiedzieć kto w końcu zabił tę dziewczynę, bo chyba nie przegapiłam
    nic? Pod koniec obstawiałam Steffi, ale może nie było powiedziane kto to? ehh

• Szulc ocenił(a) ten film na: 7

joanna252 Jeśli nic mi nie umknęło to zabójcą był ten pan od wytwórni filmów dla dorosłych; pod przykrywką wspomnianego interesu zwabiał dziewczyny i zabił przynajmniej tę jedną.

• joanna252 ocenił(a) ten film na: 6

Szulc Jeśli kojarzę to ten facet nie zabił, ale już nie pamiętam...

• Szulc ocenił(a) ten film na: 7

joanna252 Ja pamiętam to tak: blondynka, która zniknęła poszła do "agencji filmowej" by zarobić pieniądze i wyjechać; dała Steffi wizytówkę, która następnie trafiła, w akcie zemsty, do tej piosenkarki, córki kochanki ojca (jak w telenoweli). Kati uratowała jednak tę dziewczynę, a na końcu okazało się, że niedoszły gwałciciel jest "doszłym" mordercą blondynki. Rodzina Steffi rozpadła się. Dziewczyna zerwała z chłopakiem, pokłóciła się z przyjaciółką, a gdy zrozumiała, że wysłała piosenkarkę do mordercy, po prostu nie wytrzymała i postanowiła popełnić samobójstwo. Na szczęście scenarzysta wymyślił postać Kati, która wszystkich ratuje, uff.