PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847757}
4,7 40 303
oceny
4,7 10 1 40303
3,9 25
ocen krytyków
Dziewczyny z Dubaju®
powrót do forum filmu Dziewczyny z Dubaju®

nie wspierajcie złych ludzi robiących zle i szkodliwe filmy, żerujących na prymitywnych instyktach, żerujących na cudzych wstydliwych życiorysach, pani Doda, która teraz wielce pokrzywdzona, jeszcze kilka miesięcy temu rzucała jak to wszyscy się dowiedzą kim sa Dubajki. Była gotowa dać czyjeś życie na pożarcie. Kogo to obchodzi kim są, niech te kobiety robią co uważają, chcą za pieniądze robić takie rzeczy niech robią, przyjdzie im kiedyś spojrzeć w lustro, nie nam to oceniać.
nie wspierajcie tych produkcji, nie dość że to złe filmy to są szkodliwe społecznie.
a jak już musicie iść, to kupcie bilet na inny seans, wesprzyjcie dobre kino, a udajcie się do sali z Dubajkami i na pewno wasze życie się zmieni lol

Filmowyznawca

Popieram!

bart_34

A robią kupę na siebie w tym filmie?

ocenił(a) film na 6
NieMamSwojegoZdania

Arab sika do kielicha

ocenił(a) film na 5
NieMamSwojegoZdania

Niestety tak :( Nie pamiętam w jakiej konfiguracji (czy dziewczyny na siebie, czy araby na dziewczyny) ale chyba jest tam scena z kupą na czyichś plecach z tego co pamiętam. Tfu...aż mi się niedobrze robi od samego pisania o tym!

raf_filmweb

Widziałem kiedyś taki film o dwóch dziewczynach i jednym kubku. Nawet fajny. Chyba jesteś trochę uprzedzony.

ocenił(a) film na 6
Filmowyznawca

Obejrzyjcie ten film a nie krytykujecie go zawczasu

Filmowyznawca

Nie do końca. Zgodziłbym się, gdyby te Panie zostawały anonimowe.
Ale one są na świeczniku i mają duży wpływ na kreowanie zachowań młodych ludzi.
Na to nie może być przyzwolenia społecznego.

Jeśli film może to napiętnować albo ograniczyć, to będę go wspierał.

Pytanie tylko czy Doda może kogoś w kwestii moralności pouczać.

ocenił(a) film na 6
_marecki

Dokładnie uważam, że Doda to samo robiła w Dubaju

ocenił(a) film na 4
imprezowiczka1991

Na YT jest film Godlewskiej gdzie pijana opowiada o tym, że Doda też była w Dubaju w celach seksualnych

ig_mama_ma_potrzeby

Wcale mnie to nie dziwi Doda "reżyserka"? Pewnie zna temat od podszewki

ocenił(a) film na 10
Angelika_Michalowska_2

Może ty bylas ? Doda to osoba z największym honorem w tym zepsutym szołbizie wiec najpierw pomysl trochę mozgownica zanim coś napiszesz

patislfc

"Może ty bylas ? Doda to osoba z największym honorem w tym zepsutym szołbizie wiec najpierw pomysl trochę mozgownica zanim coś napiszesz"

XDDD Nie rozśmieszaj mnie. Typiara zrobiła karierę na zgrywaniu słodkiej idiotki (którą zresztą jest w rzeczywistości, ale nie aż taką na jaką się kreowała), na kontrowersjach, a teraz kiedy już hajs się zgadza próbuje z siebie zrobić erudytkę z szerokim spojrzeniem na świat.
Nabrać się na to mogą co najwyżej dzieciaki na tiktoku (i niektórzy użytkownicy filmwebu jak widać)

patislfc

Doroto aż obejrzę na netflix

Angelika_Michalowska_2

Nie jest reżyserem tylko producentem wykonawczym głąbie, to spora różnica.

Ps. Akurat Godlewska to rynsztok, zje gówno spod siebie i powie co tylko jej przyjdzie do głowy, żeby zwrócić na siebie uwagę. Porównywanie ją z Dodą, albo chociażby branie na poważnie jej youtubowych wyrzygów to kpina z rozumu i godności człowieka

Devouer

Haha wielcy obrońcy Dody! Spójrzcie jak ona się zachowuje i jak wygląda od lat "głąby!'

ocenił(a) film na 8
Angelika_Michalowska_2

Następna panienka z agenturki zaczęła jechać po Dodzie..

ig_mama_ma_potrzeby

a po co ona miałaby tam jechać ? Przecież zaczęła kariere w bardzo młodym wieku a więc miałą sławę i pieniądze. Te dziewczyny przecież tam dla pieniędzy i słąwy jadą. Swoją drogą nie wiem jaką sławę miałyby tam osiągnąć.

ocenił(a) film na 5
ig_mama_ma_potrzeby

Wydaje mi się ale pijana Godlewska jest mało wiarygodnym źródłem taki newsów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
patislfc

@patislfc, naprawdę oceniasz ten film na 10, tj. na arcydzieło kinematografii wg skali filmwebu? Czy to po prostu taka kontra do głosów krytycznych, żeby pomieszać trochę w średniej oceny i pograć trochę na nerwach tym, którzy dają jedynki?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
imprezowiczka1991

Zdaje mi się, że to raczej ty to robiłaś w Dubaju.
Nie oceniaj innych przez pryzmat własnych doświadczeń.

imprezowiczka1991

uważasz, że dodzie srali do mordy w dubaju?

ocenił(a) film na 1
_marecki

A ja uważam, ze dopóki nikt do niczego nie jest zmuszany to wszystko jest ok. Wilk syty i owca cała. Wiedziały w co się pchały i mogły zrezygnować. Każdy ma inny pomysł na siebie. A prostytucja istniała od kiedy pojawił się na ziemii człowiek wiec w sumie dlaczego robić to przy drodze za marne grosze jak można za duża kasę? Poza tym ile osób robi to za darmo w „dyskotekowych toaletach”. Dajmy żyć każdemu jak uważa.

NadiaAm

Zgoda. Niech sobie każdy żyje jak chce ale moim zdaniem ważne, żeby nie było przyzwolenia społecznego. Bo z przyzwolenia, kroczek po kroczku, robi się promocja. A młodzi ludzie nie potrafią tego przefiltrować.
Jeśli widzą promocję wesołych, bogatych ludzi, widzą ich w TV, w reklamach między bajkami (a potem dowiadują się skąd oni mają pieniądze), to dajemy im jasny sygnał, że wszystko jest ok.
Takie programy jak love island, różne shore'y czy królowe życia to dla mnie kompletna patologia. Ale niestety patologia, która bierze się właśnie z przyzwolenia, i która właściwie trafia tylko do młodzieży. Można powiedzieć, że nikt nas nie zmusza do oglądania albo, że to "tylko dla dorosłych" ale to tylko cyniczne zagrywki producentów, którzy doskonale sobie zdają sprawę z tego, że dorośli "zleją temat" a młodzi tak czy inaczej znajdą.
PLAYERy i inne potrafią wrzucić reklamy tych programów w przerwę filmów familijnych.

To mi się nie podoba - podsumowując niech każdy żyje jak chce ale nie pchajmy tych ludzi na świecznik...

_marecki

Podpisuję się pod każdym słowem, które tu napisano. Nie promujmy patologii jako czegoś wyjątkowego, a nawet jako czegoś normalnego.

ocenił(a) film na 10
Azizi114

Sex i pieniądze źle, ale jak w amerykańskim filmie laska kręci tyłkiem to jest ok, jak ćpają, jak się wybijają i mordują na filmach dla rozrywki czy porywają dzieci to też spoko.

ocenił(a) film na 1
Azizi114

Tak jest! Trzeba walczyć z lansowaniem patologii i najnizszych instynktów!

sergiejnikolski

Masz rację!

Azizi114

Z jednej strony patologia, ale z drugiej strony młodzi powinni obejrzeć film ku przestrodze. Zwłaszcza nastolatki, którym marzy się arabski książę na białym koniu ze złotym pałacem i masą kasy. Niech zobaczą jak mogą skończyć.

Jesieniara

Taki film dla nikogo nie będzie przestrogą, a już bynajmniej dla młodzieży. Informuje tylko o możliwości szybkiego zarobku i przy okazji wylansowania się na gwiazdę. Bo takie wartości się promuje: drogie ciuchy, dobry wygląd, cwaniactwo; Kogo nie stać, jest frajerem.
To czysta reklama, która na szczęście nie przyciągnie każdego. Ale osobę o takich skłonnościach namówi do przekroczenia pewnej granicy, której normalnie by nie przekroczyła, nie wiedząc o możliwości takiego zarobku!
I będzie to młoda osoba właśnie, żyjąca chwilą. Nie zdająca sobie sprawy jak marnuje sobie życie.
Ten film to czysta reklama i jeszcze bardziej odrzuca mnie, to ,,ubieranie go w szlachetne szatki''.
Ten fil to cyniczna próba dorobienia się na widzach przyciągniętych sensacją. Co gorsza próba udana.

Jesieniara

Problem w tym, że ten film nie bardzo to pokazuje. Szampan, złoto i zabawa, zawsze można odmówić, jak seks to tylko z facetami ok 40 o aparycji prawie modeli. I ok, na koniec mamy rozwalone życie Emi, ale dodane jakby na doczepkę by nikt nie powiedział, że film reklamuje taki styl życia. Ale negatywy zepchnięte są na wąski margines.

_marecki

Pełna zgoda

ocenił(a) film na 1
_marecki

Najlepsza scena, jak Doda je kupę szejka...

NadiaAm

zgodze sie tu z kazdym komentarzem po trochu ale szczegolnie z 'Jesieniara' - ja z corcia [19latek i wlasnie dzisaj idziemy do kina na tenze film ;-)] ogladam takie filmy czy programy od czasu do czasu a wszystko to bardziej w ramach edukacji-pozniej komentujemy,dyskutujemy-wlasnie o konsekwencjach checi zarobienia szybkiej kasy w taki sposob!
bo wcale nie trzeba po to leciec do dubaju...wystarczy wpasc w "odpowiednie" towarzycho gdziekolwiek i sie powoli wciagnac..!
wiec co niektorzy odpuscie sobie hejtowo-fanatyczne odradzanie po przeczytaniu jakiejs recenzji ze takie tematy na pewno MUSZA byc gorszace..!
PS
bo wlasnie najlepsza edukacja dla mlodzierzy to rodzice-a nie towarzystwo czy zostawienie ich na pastwe internetu!!! a wtedy zaden byle film im nie zaszkodzi...;-)

karpiszon666

Rodzice są autorytetem dla małych dzieci. Dla nastolatków odwrotnie.
Ten film i książka promują zjawisko nieznane zjawisko. Nikogo taki film nie odstraszy, nawet jeśli się źle kończy.

ocenił(a) film na 1
NadiaAm

Tan film nakręciła Maria Sadowska - córka znanego pedofila z Polski

użytkownik usunięty
NadiaAm

No nie całkiem - film pokazuje coś trochę innego - wystarczy zobaczyć zwiastun, żeby zrozumieć jak długo "urabiały" główną bohaterkę zanim się zgodziła. Nie można powiedzieć, że to była JEJ decyzja i że tak sobie sama wybrała - tylko była do tego namawiana stopniowo. Najpierw, że konkurs miss, później, że coś tam i coraz bardziej, aż wpadła w największe bagno. Same słowa Figury ze zwiastunu: "bo jesteś jak zahukana mysz z małej pipidówy" - są po prostu manipulacją.

Oczywiście co innego gdyby siedziała sobie w domu i nagle pomyślała: "aaa zostanę sobie k.... w Dubaju", ale to raczej tak nie działa.

Bardzo często do świata prostytucji wprowadza się kobiety bardzo stopniowo - obiecując dużą kasę za nic - np. bycie kelnerką w amsterdamie, duże napiwki, jakieś drobne "solo show" przed kamerami" itd. Czy tak jak tutaj - niby wzięcie udziału w konkursie miss.

ocenił(a) film na 1
Filmowyznawca

Niestety poszedłem na ten film i żałuję. 100 % racji - pozostaje poczucie, jakbym wsparł film, który ma zarabiać na cierpieniu młodych kobiet a na koniec przywołując statystyki o przemocy seksualnej w Polsce ktoś próbuje odwrócić kota ogonem.

ocenił(a) film na 7
Amon1023

No nie byles człowieku, bo byś takich farmazonów nie pisał xD
Film jest właśnie przestrogą dla tych którzy myślą że taka droga jest dobra. Pokazuje co dzieje się za kuluarami showbiznesu. Może jakiś rodzic pchający swoje pociechy na sile do rożnego rodzaju show, teraz trochę bardziej nad tym się zastanowi.

ocenił(a) film na 1
albatron

Gdzie przestroga? Na końcu na siłę żeby "jakoś" film wypadł? Dramat i przedstawienie syfu zapakowanego w ładny papierek. Młodzież nie powinna tego oglądać

ocenił(a) film na 10
Arkkad

Które to już konto założyłaś żeby tylko wystawiać temu filmowi ocenę 1 ? Polecam udać się do dobrego psychiatry

ocenił(a) film na 5
albatron

zgadzam się, dla mnie jest przestrogą.

albatron

dokladnie albatron !!!

ocenił(a) film na 1
Amon1023

Ale jakie cierpienie? Przecież nie były zmuszane. Namawiane,
Ale nie zmuszane to co innego... miały wolny wybór, a ze pieniądze wygrały to już ich sprawa.

NadiaAm

otoz to !!!

użytkownik usunięty
NadiaAm

No nie były zmuszane, ale stopniowo "urabiane" - co widać w zwiastunie.
A później jak chciały się już wymiksować - to "nie wolno". Więc przestań bredzić, że to wybór.

ocenił(a) film na 1
Amon1023

Dokładnie

ocenił(a) film na 10
Arkkad

Jeszcze sama sobie odpowiada :D omg co za chory człowiek

ocenił(a) film na 1
patislfc

Przestrzegam przed tym gorszącym gniotem. Specjalnie konto założyłem żeby dać temu czemuś 1 gwiazdkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones