PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694545}

Dzika droga

Wild
7,0 58 570
ocen
7,0 10 1 58570
5,9 22
oceny krytyków
Dzika droga
powrót do forum filmu Dzika droga

o jakiejś mrzonce chłopca, który nie potrafił pogodzić się z istniejącą rzeczywistością. pakuje plecaczek i ginie kilka kilometrów od dość ruchliwej drogi... tylko o lasce po srogich kwasach, której gębę smagają problemy i która potrafi im sprostać. To też film który finalnie ku czemuś konkretnemu zmierza. Film fajny, słuszny, wzbudzający podziw.

ocenił(a) film na 7
LzP

Otóż to!
"Co ja tu robię? Czekam na gwałt i poćwiartowanie."
Survival jest do kitu!
Przyroda jest do kitu!
I buty!
I śnieg!
SEAN PENN ("Wszystko za życie") powinien obejrzeć ten film.

ocenił(a) film na 9
AutorAutor

"Wszystko za życie " film o dziecku ktore ma w du..pie rodziców, idzie w pi...zdu by potem zginac .A co jeśli by przeżył ? Jak dla mnie wrócił by z podkulonym ogonem do mamy i przeprosił sie z dyplomami które spalil bo w ostatnich scenach widac jak to mu jest "wesoło "

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Niemądry to był film.

ocenił(a) film na 9
AutorAutor

Hell yeah!! ;)

ocenił(a) film na 8
LzP

Oszukujesz ludzi, nie było żadnych kwasów!
Była owszem hera, ale to był epizod. Oglądałem specjalnie, bo napisałeś "po srogich kwasach", ale nie miały one miejsca!
Film i tak zrobił na mnie duże wrażenie, rola blondi niesamowita, ale mimo to czuję się oszukany i mam żal o ten wpis.
Lepiej żebyśmy się nigdy nie spotkali...
;)

ZSGifMan

Przeglądając komentarze tylko czekałem, aż ktoś się o to upomni :D Dziękuję, u made my day :D

ocenił(a) film na 8
radzicool16

Prosze bardzo :)
Polecam się na przyszłość!
Pozdrawiam i miłego (kolejnego) dnia.

ocenił(a) film na 4
LzP

film dla ubogich filozofów z nieprawdziwymi twierdzeniami... a jest w filmie takich kilka... bez porównania z ITW

ocenił(a) film na 2
LzP

Owszem, to nie jest film o "mrzonce chłopca". To jest film o tym, jak pusta egoistyczna dziewczynka, której głównym osiągnięciem było dawanie d naprawo i lewo, nagle, wrzuca plecaczek na plecy, idzie chwile górskim szlakiem i w ciągu zaledwie kilku tygodni przezywa dogłębna przemianę duchową. Jakież to głębokie. I na koniec walnęła o sobie powieść autobiograficzną. Cheryl Strayed - mistrzyni samozachwytu. -

ocenił(a) film na 9
LzP

Pięknie napisane.

ocenił(a) film na 9
LzP

"Into the wild" mnie wpieprza. Ta cała historia z tym całym załosnym fianałem .swoją dorgą gdyby przeżył to peknie by sie przeprosił z mamą i wrócił z podkulonym ogonem do domu. Wgl to jakim trzeba byc egoistą by isc w dupe, nie dac znaku życia mając na uwadze fakt jak bardzo matka przez to cierpi. Daltego bardziej podoba mi sie "wild"

LzP

Wild jedyne co może zrobić to czyszcić buty "Into The Wild" historia Chrisa ogólnie ma przekaz taki że warto umrzeć za swój ideał i żyć pełnią życia a u Cheryl wyglądało to tak że puszczała sie na lewo i prawo poczym szła na szlak udając feministkę i tak przeżywając swoje błędy życiowe które mają sie nijak co do przeżyć McCandlessa

ocenił(a) film na 7
LzP

Trochę dziwne podejście. Oczywiście, że mając lat 55 problemy jakie mieliśmy w wieku lat 15 są dla nas śmieszne. Ale nie w tym rzecz.
Mając lat 15 kiedy sięgasz granicy swojej wytrzymałości psychicznej, to jesteś tak samo pod ścianą, jak wtedy kiedy docierasz do tej granicy w wieku 55.
Zmienia się oczywiście skala, ale nie fakt, że jest to granica.

ocenił(a) film na 7
LzP

Obydwa filmy są dobre.

rumburack

podtrzymuję opinię na korzyść Dzikiej Drogi.

ONA: maszeruje, żeby się odnaleźć
ON: goni w dzicz, żeby się zgubić

ONA: maszeruje by stanąć na nogi
ON: spiernicza przed rzeczywistością, żeby snuć romantyczne wersy

jest miejsce dla obu filmów,
niemniej wolę ten o poszukiwaniu odpowiedzi o funkcjonowanie w rzeczywistości,
niż historię abnegata, który zamiast coś naprawiać zwyczajnie spiernicza w krzaki i ginie

ale o gustach się nie dyskutuje
i fakt, oba filmy są dobre :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones