PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105891}

Dzikie anioły

The Wild Angels
5,7 381
ocen
5,7 10 1 381
5,8 4
oceny krytyków
Dzikie anioły
powrót do forum filmu Dzikie anioły

Niezły 6/10

ocenił(a) film na 6

Tutaj mamy przykład filmu o gangu motocyklowym bez żadnego pozytywnego przesłania. Bohaterami są neonaziści, ich celem jest jedynie dobra zabawa kosztem wszystkiego. Trudno nazwać postacie pozytywnymi, nie są to buntownicy jak z "Easy Ridera" czy "Dzikiego". Ale ten film ma pewien urok i łamie bariery. Aktorstwo na niezłym poziomie, muzyka wyśmienita. O "Wild Angels" dowiedziałem się z ateista.pl gdzie na forum ktoś uznał go za bardzo bluźnierczy. I faktycznie jak na rok produkcji to scena balangi w kaplicy na prawdę szokuje, mamy tu seks na ołtarzu, gwałt, demolowanie wszystkiego dookoła. Ogólnie bardzo odważna produkcja, aczkolwiek do ideału trochę jej brakuje.

Lucky_luke

wiem, wiem, recenzja bardzo stara, sprzed lat... ale proszę o wyjaśnienie, gdzie w The Wild Angels mamy neonazistów? takie określenie świadczy zwyczajnie o nieznajomości rzeczy.

ocenił(a) film na 2
Czlowiek_Zlo

Hm. No nie wiem, może to że mają wszędzie swastyki o czymś świadczy.

ocenił(a) film na 5
Czlowiek_Zlo

Jak, to gdzie!? Wszędzie na ich spotkaniach są swastyki, na pogrzebie i nawet przyjaciel Bruce'a leżący w trumnie ma czapkę ze znakiem neonazistów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones