Creep

1 godz. 22 min.
5,8 11 997
ocen
5,8 10 11997
3 696
chce zobaczyć
6,4 12
ocen krytyków
{"rate":6.4166665,"count":12}
{"type":"film","id":685080,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Creep-2014-685080/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dziwak
 • Hydeist ocenił(a) ten film na: 7

  Nie przepadam za filmami typu found footage, więc od początku byłam trochę uprzedzona, przyznaję. Film jest jednak całkiem dobry. Do tego w nienarzucający się, spokojny i niepokojący sposób przypomina nam, że możemy bać się filmów o wampirach, wilkołakach, duchach i innych stworach, ale tak naprawdę najbardziej powinniśmy bać się zwykłego człowieka, bo nigdy nie wiadomo jaki poje**niec stanie nam na drodze :P Niezły scenariusz, dobre, niewkurzające wykonanie jak na found footage, dobra gra aktorska. Nie wiem tylko, czemu film jest podpisany jako komedia, bo ani nie widzę tu czarnej komedii, ani zwykłej, ani prób pastiszowania horrorów. No i scena nad jeziorem nieco irytująca, ale jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził :)

 • daniel84ch ocenił(a) ten film na: 7

  Hydeist końcówka dobra,czekasz czy to zrobi bo jest popieprzonym mordercą,czy może Josef czeka aż Aron się odwróci aby kolejny raz go wystraszyć, aż po chwili już wiesz

 • americana ocenił(a) ten film na: 7

  daniel84ch W rzeczywistości na miejscu Aarona w ogóle bym nie przyszła na umówione miejsce, a jak już to z kims... No ale to tylko film :D

 • raull7 ocenił(a) ten film na: 5

  Hydeist A Ty bardzo jesteś ładna

 • SilverP ocenił(a) ten film na: 7

  Hydeist Miałem tak samo. Byłem nastawiony raczej sceptycznie, a tu miła niespodzianka. Dziwne, że kolejne PA czy nowy Blair witch project były puszczane w kinie, a ten film nie.

 • Hydeist ocenił(a) ten film na: 7

  SilverP To akurat niestety nie jest dziwne - po co mają ryzykować z niepewnym projektem ( a był niepewny, bo jak widać, nawet my - osoby, które teraz film chwalą - piszemy, że podchodziliśmy sceptycznie ), skoro mogą rzucić do kina coś, co na 100% zarobi. PA i BWP mają rzeszę fanów, są okrzyknięte mianem filmów kultowych, więc ich kolejne części są zdecydowanie mniej ryzykownym wyborem, niż film, o którym mało kto w ogóle cokolwiek wie. Niestety, wiele filmów w ten sposób jest pominiętych co roku (nie tylko w kategorii thrilleru / horroru). A szkoda.

 • xxadrianxx ocenił(a) ten film na: 7

  Hydeist Mądrego warto posłuchać.. pardon.. poczytać :) Film rzeczywiście niezły, nie nuży, nienachalny twist z phonecallem, aktorsko na poziomie-sporo długich nieciętych scen, a to trzeba umieć zagrać, więc szacunek.

 • Perelka89 ocenił(a) ten film na: 1

  Hydeist Nie ma tu o czym dyskutować. Słaby film, o ile można go tak wgl nazwać. Od samego początku wiedziałam, że gł. bohater nie ma raka i jest psychopatą...Wytrzymałam pierwsze 30 minut, jak nie mniej... nie da się takiego czegoś oglądać! Po przewinięciu, końcówka filmu niczym mnie nie zaskoczyła. Ten film jest tak słaby, że nawet "bani" nie "ryje".

 • Mayhem91 ocenił(a) ten film na: 1

  Perelka89 Totalna porażka w życiu takiego gówna nie oglądałem. W kinie ludzie przetrwali do końca chyba tylko dlatego, że usnęli w trakcie seansu. Po ponad 30 minutach gdzie nie dzieje się dosłownie nic wyłączyłem ten shit. Nie raz były filmy gdzie akcja rozgrywa się później ale miały jakiś sens czy wprowadzenie do klimatu a tutaj poziom filmu jak w "Trudne Sprawy" masakra

 • Perelka89 ocenił(a) ten film na: 1

  Mayhem91 100% się z Tobą zgadzam! XD