Strange Days

2 godz. 25 min.
7,1 10 996
ocen
7,1 10 10996
9 206
chce zobaczyć
7,4 7
ocen krytyków
{"rate":7.428571,"count":7}
{"type":"film","id":648,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Strange+Days-1995-648/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dziwne dni
  • 15 lat temu oglądany przeze mnie na video,teraz robi takie samo wrażenie.ścieżka dżwiękowa
    rewelacja.mogę oglądać bez końca!

• missi_2 Racja. W dodatku świetnie dobrali aktorów. Etatowy romantyk Ralph Fiennes idealnie pasuje do tego klimatu. Gdyby dali jakiegoś głupawego mięsniaka, trudno byłoby uwierzyć w jego problemy egzystencjalne. Plus dwie znakomite aktorki: piękna, zmęczona życiem Angela Basset i zblazowana Juliette Lewis.

• kinoman77_filmweb ocenił(a) ten film na: 8

Szarobure Dobrze napisane. Świetny Film.

• Szarobure Dokładnie, Fiennes świetnie się wpasował w swoją rolę, wyszło bardzo autentycznie. Juliette Lewis mega zaskoczenie- spokojnie mogłaby zrobić karierę muzyczną. Film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

• KarMach_1985 Juliette Lewis akurat gra w jakimś zespole. Kariery wielkiej nie zrobiła, ale koncertuje :D

• astat_2 ocenił(a) ten film na: 4

missi_2 Jak dla mnie ten klimat jest nieznośny i efekciarski. Wszystko dzieje się nocą, w hałasie i w tłumie - tak nie powinno się budować klimatu. Wiele scen jest niepotrzebnie wydłużonych, wiele innych przemilczanych. Rozczarowanie.

• missi_2 Można by bez końca, gdyby nie "szkaradna" Lewis.

• guliver_filmweb ocenił(a) ten film na: 8

missi_2 Zgodzę się; film genialny, z mrocznym klimatem; ciemne stroje bohaterów, świetna gra aktorska, wszechogarniająca atmosfera niepokoju, ogólnie dobrze się ogląda.