PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118144}

Ebirah - potwór z głębin

Gojira, Ebirâ, Mosura: Nankai no daiketto
6,2 928
ocen
6,2 10 1 928
Ebirah potwór z głębin
powrót do forum filmu Ebirah - potwór z głębin

Taki sobie

ocenił(a) film na 5

Ale więcej się po nim nie spodziewałem. Da się to obejrzeć, ale raczej jeśli ktoś nie miał wcześniej styczności z produkcjami Toho to niech to sobie daruje.

Cyryn

Potwierdzam. Tylko dla fanów "gadziska".

ocenił(a) film na 9
impaler1

Czy ja wiem. Na pewno tej części nie zaliczyłbym do horrorów;p Jest to raczej film przygodowy. Godzilla pojawia się dopiero w drugiej połowie filmu, walka z nowym potworem(Ebirah) nawet ciekawa i fajnie przedstawiona(moment walki pod wodą). Po raz kolejny pojawia się Mothra i przez chwile mogliśmy obserwować Rodana o ile się nie mylę^^ Na ten film trzeba patrzeć przez pryzmat czasu a, że jestem fanem Godzilli dlatego daję 9/10 :)

Kai_7910

no horror to to raczej na pewno nie jest.

ocenił(a) film na 7
Kai_7910

Nie było Rodana - ptaszysko było mniejsze i w ogóle do niego nie podobne.
Fajnie (tj. zabawnie) wyglądała walka Godzilli z eskadrą Migów :)

Kai_7910

To nie Rodan,to Ookondoru.To jedyny ptak z serii o Godzilli.

ocenił(a) film na 9
jporuba

Dlatego zaznaczyłem, że nie jestem pewien ;)

Kai_7910

Swoja drogą,wybitnie paskudny ten polski plakat,nie?

Cyryn

Film może być,moim zdaniem jeden z lepszych z serii showa super debiut Juna Fukudy napewno lepszy od Syna i Megalona też Fukudy fajnie zrobili nowego potwora(Ebiraha)walki Godzilli z Ebirahem są dobre choć mogli je ulepszyć rzutami przeciwnikiem i podpalaniem snobem nie wiem po co wprowadzili do filmu Ookondora polecam oceniam go 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones