film

Echa miłości

Ekko af kærlighed
2023
1h 16m
7,5 156
ocen
7,5 10 1 156
Gdy 86-letni Rene kupuje kwiaty, zawsze zastanawia się, jaki kolor wybrałaby jego żona, gdyby żyła. Podobnie jak większość bohaterów filmu, spędził więcej czasu ze swoją... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Echa miłości zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Gdy 86-letni Rene kupuje kwiaty, zawsze zastanawia się, jaki kolor wybrałaby jego żona, gdyby żyła. Podobnie jak większość bohaterów filmu, spędził więcej czasu ze swoją partnerką niż bez niej. W szczerych, otwartych wywiadach kobiety i mężczyźni z pokolenia 80+ opowiadają o miłości, żałobie, związkach oraz dążeniu do szczęścia. DyskutująGdy 86-letni Rene kupuje kwiaty, zawsze zastanawia się, jaki kolor wybrałaby jego żona, gdyby żyła. Podobnie jak większość bohaterów filmu, spędził więcej czasu ze swoją partnerką niż bez niej. W szczerych, otwartych wywiadach kobiety i mężczyźni z pokolenia 80+ opowiadają o miłości, żałobie, związkach oraz dążeniu do szczęścia. Dyskutują o momencie szoku, gdy zabrakło najbliższej im osoby i o procesie uczenia się życia w pojedynkę. Reżyserka układa ich indywidualne historie w chór głosów przeplatający się z abstrakcyjnymi obrazami na granicy snu oraz muzyką interpretującą ich wewnętrzne życie. To wszystko tworzy kolekcję różnych sposobów patrzenia na miłość, życie, samotność i śmierć. Film jest testamentem pokolenia, które odchodzi, a zarazem niezwykle wzruszającą lekcją miłości. Zabierają ze sobą bezwarunkową afirmację życia, bez oglądania się w tył i analizowania tego, co ich spotkało.

studio
Manna Film
tytuł oryg.
Ekko af kærlighed
inne tytuły
Echo of You Międzynarodowy
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

to pełnokrwiste opowieści o prawdziwych związkach, które były mniej lub bardziej udane. Szacunek dla reżyserki, że nie popadła w tani melodramatyzm, ale opowiedziała historie z krwi i kości. Takie jakie jest życie większości z nas - różnorodne, ale na pewno nie słodziutkie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones