PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490190}

Ego

6,8 549
ocen
6,8 10 1 549
Ego
powrót do forum filmu Ego

niszowe kino

ocenił(a) film na 8

bardzo dobry film, świetna gra aktorska (takie glinki, zakościelne, muchy, sochy etc mogłyby
się wiele nauczyć do tych nieznanych szerszemu gronu aktorów), ciekawa i wciągająca
historia (wybory głównych bohaterów, pogrążanie się w zemście, chęć odwetu), naprawdę
świetne kino biorąc pod uwagę rozmach tego przedsięwzięcia i z pewnością nikłe środki
finansowe. Naprawdę polecam

siery4

dokladnie,chyba chajsu nie mieli za duzo ale jak widac nawet malymi srodkami mozna zrobic cos fajnego i co najwazniejsze obylo sie bez tych polskich pseudo aktorow i telewizyjnych kvrwiszonow

ocenił(a) film na 6
siery4

Oglądałem wczoraj ten film i jestem miło zaskoczony. Niestety podczas sceny "walki" na dachu przełączyłem i generalnie nie wiem jak się skończył. Zlecieli z dachu czy jak?

Kabat543

SPOJLER Można było pomysleć, że ta historia musi się skończyć ofiarami w ludziach, ale tak się nie dzieje.
Dziewczyna perswaduje jednemu z bohaterów przez telefon: "Ale dlaczego ty nie odpuścisz, dlaczego musisz zawsze postawić na swoim?"
I jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki emocje opadają i widać jak nieszczęścia, które wydawały się nieuchronne, zaczynają gdzieś się rozwiewać.
Niedoceniony film, zdecydowanie do pokazywania o innej porze niż środek nocy, a za zakończenie dodatkowy duży plus.

ocenił(a) film na 7
sweet_november

SPOJLER

Niestety "się dzieje". Pod koniec jeden z nich potyka się na dachu o kostkę brukową i mozna sie domyśleć, że obaj zlatują. Widok pustego miejsca podczas egzaminu Marcina jest bardzo wymowny.

ocenił(a) film na 5
siery4

Biorą pod uwagę, że mam niewiele pieniędzy, biednie mieszkam i nie pokazują mnie w tv, jestem bardzo bogatą i znaną osobowością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones