1 godz. 34 min.
5,6 3 667
ocen
5,6 10 3667
2 720
chce zobaczyć
{"rate":5.75,"count":4}
{"type":"film","id":1078,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Egoi%C5%9Bci-2000-1078/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Egoiści
  • Mało widziałam tak dobrych filmów polskiej produkcji. Faktycznie przerost formy nad treścią, jak napisał ktoś wcześniej, ale mimo to film warty obejrzenia. Szczególnie gra Cieleckiej zasługuje na uwagę.

• mirra ocenił(a) ten film na: 8

immortaly Zdjęcia niektóre były strzalem w dziesiątkę, w pamięci została mi scena jak cielecka miażdży na stole cukier, miesza go z winem i później wbija sobie coś w rękę. Przerost formy nad treścią, rzeczywiście trochę tak, co nie oznacza że film jest mocny. Tutaj najbardziej zapamiętałam scenę kiedy Ten Co Był Na Głodzie otrzymał telefon, na jegp twarzy maluje się ogromna radość, widz myśli ze na wieść o narodzonym dziecku, a tu się okazuje, że chodziło o możliwość kupienia narkotyków. Film trochę się ciągnie, niektóre sceny były niepotrzebne, inne zaś genialne, orające banię ( taniec do daddy cool, np.) . Cielecka na plus- szczególnie na samym początku trochę mnie wbiło w fotel. Jak na polskie niezależne kino gitesik. 8/10

mirra co nie oznacza że film NIE JEST mocny! tak miało być

mirra acha, i się zastanawiam co miało symbolizować pulsujące światło, pojawiające się co jakiś czas.