PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10336}

Egzorcysta III

The Exorcist III
5,8 6 518
ocen
5,8 10 1 6518
6,2 4
oceny krytyków
Egzorcysta III
powrót do forum filmu Egzorcysta III

Znany z pierwszej części ojciec Karras zginął, ale zdążył go opętać Pazuzu. Teraz totalny absurd! Szatan tkwi w martwym ciele i przez 15 lat próbuje naprawić neurony zmarłego ojca, by ciało mogło funkcjonować. Nie wiem, zmienia się w doktora Frankensteina i z piekła przeprowadza jakieś skomplikowane operacje, nie wyjaśnili. Po tych 15 latach ksiądz wyłazi sobie z trumny.
Teraz kolejny absurd. Ksiądz zostaje schwytany jako seryjny zabójca. W izolatce opętuje psychicznie chore staruszki, które dokonują skomplikowanych morderstw takich jak przelanie całej krwi z ciała do szklanych pojemników.
Mistrzostwo świata!

ocenił(a) film na 10
matimat17

Widzisz,z opinią jest jak z d.u.p.ą.-każdy ma własną. Np.mi ta historia przypadła do gustu,ja ją 'kupuję',ale Tobie ma prawo się nie podobać.

ocenił(a) film na 7
matimat17

Tak, Karas zostało pętany przez Pazuzu, ale ten wsunął w jego ciało duszę zmarłego w tym czasie zabójcy Bliźniaka. I to bliźniak przez 15 lat męczył się z ciałem Karasa, żeby móc w nim znów żyć. Nie wyszedł z trumny po 15stu latach tylko przed pogrzebem Karasa, te 15 lat wstecz. Przez ten długi czas bliźniak w ciele księdza siedział zamknięty w psychiatryku ze zdiagnozowaną katatonią.
Co więcej, Bliźniak opowiada o tym wszystkim, wyjaśnia jak to było podczas rozmów z granym przez George'a Scotta Kindermanem.

ocenił(a) film na 7
matimat17

Cóż, brzmi głupio i tak to niestety wygląda, ale oglądam właśnie wszystkie części "Egzorcysty" i każdą lubię. Nie ma kopii, nie ma kalek, część trzecia przypomina kryminał i ma swój klimat :)

matimat17

masz 17 lat? TO WIDAĆ. wyrwij sobie z rufy kij. czepiasz sie jak wesz ogona.

ocenił(a) film na 6
matimat17

Przeczytaj książkę to wszystko zrozumiesz. Chociaż w filmie nie załapałeś, że jedynka się kończy opętaniem Karasa i na tym bazuje trójka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones