PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 832
oceny
7,0 10 1 205832
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

Film wlasciwie ma niewiele z faktow jakie mialy miejsce w Niemczech. Jednak sama swiadomosc tego, ze taka osoba zyla naprawde i miala podobne przezycia przyprawia o gesia skorke. W ogole tematyka opetan i okultyzmu jest ciekawa i zagadkowa, wciagajaca i popychajaca do dalszych poszukiwan. Nie mialem stycznosci z duchami ( na cale szczescie !!!) ale tylko przytocze opowiesc zaprzyjaznionego ksiedza na temat opetania. Otoz bedac w Rzymie poznal ksiedza, ktory szkolony byl do egzorcyzmow i w rozmowie z nim okazal sie jako czlowiek nie do konca powaznie traktujacy tematyke duchowi opetan. Na to ten ksiadz egzorcysta z wielkim strachem w oczach opowiedzial mu jak niedalej niz pol roku czesniej, razem z doswiadczonym egzorcysta odwiedzali rzekomo nawiedzona kobiete. Po wymianie kilku zdan z kobieta,Wloszka, ktora poza nerwowymi ruchami nie objawiala zadnych symptomow opetania, poprosili ja o wyznanie wiary i odmowienie Ojcze Nasz. Na to ta kobieta, nienaganna polszczyzna do nich: "To co wy kurwa Ojcze Nasz nie umiecie?". Gdyby to opowiadal mi kto inny to pewnie bym parsknal smiechem...ale opowiadal mi to czlowiek, ktory jest niejako moim autorytetem i mysle ze nie wyjezdzal by z niprawdziwa historia. To tyle w temacie.

ocenił(a) film na 6
legatory88

Acha, dałeś(aś) 10 (czyli ARCYDZIEŁO!!!), mimo że film taki sobie. Nie rozumiem tego absolutnie ;/ Niestety zauważyłem, że większość użytkowników filmwebu w ogóle nie potrafi oceniać filmów, a to nastepny na to dowód.

A ta historyjka, przyznam szczerze bardzo ciekawa :) Pozdrawiam :D

toma_90

Dlatego nie warto sugerowac sie ocena filmu. Ja kiedy szukam filmu do sciagniecia, glownie patrze na komentarze, ocena wchodzi na drugi plan, potem ilosc glosow. Filmy ktore maja powyzej 3000 glosow staram sie omijac...no i oczywiscie te z ocena ponizej 6. Oceny filmow maja te wade, ze sa bardzo subiektywne a i motywy przyznawania danej ilosci gwiazdek sa przerozne, wiec , tak jak pisze, sugerowanie sie ocena filmow przez forumowiczow przy wyborze filmu nie ma sensu.

ocenił(a) film na 4
legatory88

Hmmm film mi się w ogóle nie spodobał...
Było kilka fajnych wątków , ale to nie to co myślałam...
Może ja jestem dziwna ale to moje zdanie...
daje 4/10 ( dałabym 5 ale niestety usypiałam na nim :/ )

ocenił(a) film na 10
VampireGirl

10/10 spinajcie sie dalej, a fructibus eorum cognoscetis eos

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones