PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838708}

El Camino: Film "Breaking Bad"

El Camino: A Breaking Bad Movie
6,5 53 496
ocen
6,5 10 1 53496
6,5 19
ocen krytyków
El Camino: Film "Breaking Bad"
powrót do forum filmu El Camino: Film "Breaking Bad"

Szczerze? Szkoda nerwów, minęło 50 minut, a ja czekam dalej na COKOLWIEK, to nawet tego fajnego feelingu nie miało co BB. Kompletnie niepotrzebny projekt, nudny, bez polotu, bez jakichkolwiek nowości, niczego. Daję 5 tylko i wyłącznie z sympatii do Pinkmana. Oj Netflix tym razem bardzo słabo. Szkoda, bo się nakręciłem jak Wiesiek na promocje Żubra.

ocenił(a) film na 4
rangiz

Otóż to, lepiej bym tego nie ujęła!

rangiz

No właśnie dlaczego nam maniakom BB zrobiliście to..W połowie tak mi spać się chciało, że ledwo wytrzymałam.. trochę ożywiłam się gdy Brian Cranston się pojawił, ale po co to też nie wiem..

ocenił(a) film na 8
Magga1234

Ale się ktoś nadział na spoiler teraz xD

ocenił(a) film na 9
schuulboym

jak ktoś włazi na forum przed seansem to sam sobie winny

dezertx

Spolier? Juz dobry rok temu zapowiadali powrot Jessiego i Walta w produkcji wiec nie rozumiem zupelnie jaki tam spoiler.

użytkownik usunięty
Magga1234

a to byla retrospekcja czy co? Bo mi sie usnelo po kilkunastu minutach, moze to zacheta bedzie zeby dokonczyc;d

No przeciez facet by nagle nie zmartwychwastal. Jasne ze retrospekcja, Krotka, troche na sile, ale zawsze milo zobaczyc Walta.

użytkownik usunięty
ThomasPPL

thx
Jest dużo teorii na temat jego końca, więc nie takie jasne;)

Byla wzmianka w radiu, ze nie zyje.

ocenił(a) film na 5
Magga1234

Myśmy na dwa razy oglądali z mężem bo oboje zaczynaliśmy spać ;)

ocenił(a) film na 8
Magga1234

Maniacy bb... to czego taki „maniak” oczekiwał po filmie?... wręcz przeciwieństwo maniaka obrazuje taka postawa. Śmierdzi przerostem formy nad treścią i to żenujące. Dla prawdziwego fana to realne zakończenie histori z serialu. Co wy oczekiwaliście drugiego imperium narkotykowego. Ha ha ha, phi.

ocenił(a) film na 9
nieobecna1

oczekiwali, że Heisenberg przeżył i założył swój The Grey Matter LaCartel a Jessie został jego prawą ręką-cynglem na wzór Mike'a ;P

nieobecna1

Zgadzam się w 100%, gdyby Heisenberg cudem przeżył i w filmie walczył z Pikmenem o miano bosa, to to by była dopiero żenada

ocenił(a) film na 5
rangiz

wlasnie, kurcze... ja bylem wsciekly, gdy obejrzalem... myslalem sobie: dam 3, jak nic... ale potem zaczalem sie zastanawiac: w sumie to co innego, co wiecej mogli tam wcisnac, skoro cala historia i tak juz jest skonczona?

i jeszcze jedna uwaga: nigdzie nie zostalo powiedziane, ze Walter zmarl. boje sie, ze cos wymysla w tym temacie... :/

ocenił(a) film na 5
malkontent

Zostało powiedziane w radiu

ocenił(a) film na 5
god_fellas

ufff.... dzieki

ocenił(a) film na 8
god_fellas

I to jedyna rzecz z serialu którą potwierdzili w tym filmie, bo nie było na 100% jasne że Walter zgasł

ocenił(a) film na 9
AdrianQ

Ożywienie Heisenberg'a przebiłoby zakończenie Gry o Tron.

ocenił(a) film na 8
rangiz

Szczerze.. jeczycycie ze to siamto, a 2 dni od premiery placzecie ogladajac to.. tez nie jaram sie filmem ale po tylu latach samo odswiezenie bb bylo mega.. ale nie!! Polska metntalnosc.. tylko narzekac i psioczyc.. lepiej idzcie zaglosowac :D

ocenił(a) film na 9
gumiszzw_filmweb

to nie polska metalność tylko przerost oczekiwań. Ja się na nic specjalnego nie nastawiałęm na akcyjniaka i miałem 2h cudownego powrotu do mojego starego przyjaciela z którym spędziłem kilka lat/sezonów. Ale mój ulubiony odc to Jessie i Walter jak im się wyładował aku na pustyni więc brak szczelanin i wybuchów mi nie przeszkadzał ;)

ocenił(a) film na 8
dezertx

jaki to był odcinek?

ocenił(a) film na 9
AdrianQ

4 days out
https://youtu.be/Zx3BWSpJzCo

ocenił(a) film na 7
rangiz

Nie zgodzę się,była charakterystyczna muzyka,komediowe sceny(Tod),dramatyczne(strzelanina),dialogi,tak więc nie było źle,choc niektóre odcinki BB bywały lepsze.

ocenił(a) film na 6
rangiz

W odcinku z muchą więcej się działo niż tutaj.. Też mi przykro :(

ocenił(a) film na 7
Rush_only

Z muchą nic sie nie działo,zaś tutaj było kilka dobrych scen,może spałeś?

ocenił(a) film na 7
rangiz

nawet nie dooglądał do końca i już wpisuje nerwowo komentarz, ochłoń chłopie najpierw. Coś pomyśl, cokolwiek.

gitarnikjeden

Źle zrozumiałeś, to była taka mini retrospekcja do momentu 50 minuty oglądania przeze mnie filmu. Też czasami pomyśl, cokolwiek.

ocenił(a) film na 7
rangiz

Po prostu ci nie wyszło, nie wysilaj się

ocenił(a) film na 7
rangiz

Były nudniejsze odcinki, co najmniej połowa 5 sezonu.

rangiz

Otóż to. Ten film jest po prostu słaby. Słaby scenariusz, naciągana historia i aktorzy wyraźnie starsi, co widać. Szkoda, ale po prawdzie niczego więcej się nie spodziewałem - ot, kolejny odcinek z cyklu "doimy tę krowę jeszcze raz".

rangiz

Mega nuda! Zasypiałem, najgorszy odcinek. Naciągane to wszystko. A te kilka minut z Waltem - śmiech na sali, już by sobie darowali. Niestety nie da się odzobaczyć :)

ocenił(a) film na 7
spy19

Nie przesadzajcie!Poziom średnich(nie tych najlepszych) odcinków BB.

ocenił(a) film na 7
rangiz

Dla mnie super było dostać ten nowy, długi odcinek BB. Spodziewałam się czegoś więcej, to fakt. Ale i tak bardzo się cieszę, że powstał.

ocenił(a) film na 7
rangiz

Stado malkontentów.. Dla mnie to było po prostu ukazanie jego dalszych losów. Myślę, że niektórym brakuje tutaj empatii. Facet ucieka z niewoli, w której siedział długie miesiące, będąc katowanym i niszczonym psychicznie. Ucieka jako wrak. Nie chce wrócić do gotowania, tylko po prostu się od tego odciąć. Zacząć od nowa i film świetnie to przedstawił.

ocenił(a) film na 7
pinker_2

Brawo,dobrze napisane a niektórzy liczyli na jakąs super akcję chyba...

rangiz

Na szczęście oglądałem sam i mogłem przewijać. Retrospekcje słabe, film nudny. Kilka przyzwoitych momentów niestety nie ratuje tej produkcji

ocenił(a) film na 7
rangiz

Nie bylo nudnych odcinkow BrBa:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones