PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30667}
6,9 14 410
ocen
6,9 10 1 14410
7,2 6
ocen krytyków
El Mariachi
powrót do forum filmu El Mariachi

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 6

ma coś z szalonych debiutów lat 80-tych raimiego, coenów, jacksona, i 90-tych tarantino, kevina smitha itd. ironia, pasja, świeżość, taka profesjonalna amatorka

Westernik

Tylko po co zamienili Gallardo na Bamberasa? Przecież powinni być oryginalni aktorzy w kontynuacji.

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_ggggggg

no różnie z tym bywało, ale Desperado to chyba rimejk bardziej niż kontynuacja, czy nie?

nie byłbym aż tak krytyczny w kwestii banderasa, ja bardzo sobie cenię jego prapoczątki - te u almodovara - oraz te końcowe wyczyny - też u almodovara. w międzyczasie, owszem, było trochę wpadek, ba! cała lawina nietrafionych produkcji głównie hollywoodzkich, ale rola wędrownego grajka jak z dowolnej kreskówki texa avery'ego z pewnością do nich nie należy.. zresztą, ja nie jestem bezstronny, ja się - przyznaję - swego czasu to i nawet kochałem w młodym i przepoconym banderasie - zaś i w samej salmie nawet jeszcze bardziej! - zatem straciłem obiektywną trajektorię oblepiania tego sądem i nic na to nie poradzę..

z kolei samo Desperado, jak dla mnie, to jedna z lepszych produkcji rodrigueza, jeśli miałbym się tutaj do czegoś przyczepić to bardziej do jego drugiej części, ta woła o pomstę do nieba - tu podobały mi się wyłącznie piękne i jakby żywcem z dowolnej dolarowej produkcji sergio leone wyciągnięte brudne i przepocone, zakurzone, przeorane i zabrużdżone męskie pyski - no, ale cóż ma wyjść jeśli się robi film tuż po zakończeniu trylogii Mali Agenci innego jeśli nie - nie dajmy się zwieść! - nieoficjalna czwarta odsłona tej głupiutkiej serii..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones