PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133815}

Elizabeth: Złoty wiek

Elizabeth: The Golden Age
7,1 39 655
ocen
7,1 10 1 39655
6,0 8
ocen krytyków
Elizabeth: Złoty wiek
powrót do forum filmu Elizabeth: Złoty wiek

cate blanchett

ocenił(a) film na 10

niezwykła kreacja tej aktorki , sceny przy ołtarzu i jej ogromnego wzburzenia byly niesamowite

ogladalam ten film wiele razy i nadal jestem pod wrazeniem. szkoda ze aktorka nie dostala oscara, na ktorego wedlug mnie zasluguje bezsprzecznie ! :)

użytkownik usunięty
paulinadrabik

Za rolę w poprzedniej części też była nominowana, ale wtedy statuetkę zgarnęła Gwyneth Paltrow.

paulinadrabik

Moim zdaniem rola Blanchett była genialna i w pierwszej i w drugiej części... Gwyneth Paltrow nie powinna zgarnąć Oscara, natomiast w 2008 roku Marion Cotillard dostała zasłużonego... Marion była lepsza !!! Jednak Cate Blanchett jest świetną aktorką i jeszcze nie jednego Oscara dostanie ;D

ocenił(a) film na 9
paulinadrabik

W komentarzach do pierwszej części ktoś bardzo krytykował Cate w tej roli. Ja ją chwaliłam i byłam niezmiernie ciekawa jak wypadnie tutaj. Nie zawiodłam się. Była świetna! :)

paulinadrabik

Mam tak samo ! Ubóstwiam ją ! Jak ona się unosi to ty czujesz to samo :)

ocenił(a) film na 9
paulinadrabik

Mnie najbardziej zachwyciła scena gdy wyjechała na koniu w zbroi,wyglądała niesamowicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones