PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752144}

Emotki. Film

The Emoji Movie
5,0 22 432
oceny
5,0 10 1 22432
1,6 5
ocen krytyków
Emotki. Film
powrót do forum filmu Emotki. Film

Film jest całkiem spoko. Masowe oceny "1" są przez dzieciaki które są chyba uwięzione w cyber świecie i boją się że film w nich uderza. Tematycznie film jest podobny do Inside Out. Może nie tak dobry ale na pewno nie jest wiele gorszy. Postacie da się polubić i można bez większych zgrzytów i z jakimś tam zainteresowaniem prześledzić seans. Film ma przesłanie które może trafić do młodszych widzów. Czekam na hejty ludzi dla których to jest profanacja kina.

ocenił(a) film na 3
orzeh8

Przesłanie filmu może trafić do widzów, ale ja osobiście nie wzięła bym mojego młodszego rodzeństwa na ten film, ani nie poleciła nikomu. Wszystko jest tutaj ubrane w ten durny humor poniżej jakiegokolwiek poziomu. Tylko emotka kupy pojawia się na ekranie to już wiemy czego się spodziewać. Może dzieci to bawi, ale nie wiem czy chciała bym, żeby moje dziecko czy rodzeństwo czegoś takiego słuchało i to potem podłapało. Część gagów z piąteczką też moim zdaniem jest niesmacznych jak na przykład ten kiedy chce strzelać klapsy emotce hiszpanki (?).
Sama bajka nie była by jakaś tragiczna, typowe kino drogi, dla dzieci może ciekawe, dla starszego widza trochę mniej, bo film niczym raczej nie zaskakuje, ale własnie dla mnie ten cały głupkowaty humor mi go psuje, w innych produkcjach (takich jak na przykład Inside Out do, którego porównujesz film) tego nie ma, a na pewno nie w takiej ilości.
A jeżeli chodzi o "uwięzienie w cyber świecie"...też trochę mnie uderza to wręcz karykaturalne przedstawienie świata i fakt, że te dzieciaki tam nie używają już nawet liter, bo przecież słowa są słabe. Boje się po prostu, że ten film stworzy jakąś sztuczna nagonkę na to jak technologia jest zła i okropna. Ale no ja całe, życie byłam oskarżana, że nic nie robię tylko siedzę przy sprzętach mimo, że tak nie było, wiec może to być tylko moje odczucie.

Salsa_Verde

Ogólnie to produkt filmopodobny. Jakich niestety sporo.

ocenił(a) film na 1
Salsa_Verde

Mi też tak mówią.

ocenił(a) film na 8
orzeh8

Zgadzam się

ocenił(a) film na 1
orzeh8

Nie są złe? Oglądałeś bez dźwięku czy masz 5 lat? Chyba każdy może podczas seansu się zahipnotyzować kolorkami. Jednak ze strony mojej ten film nie uczy dzieci wogóle no chyba, że gry w Candy Crush.

ocenił(a) film na 2
AlexisGiraffe

Popieram. Ten film jest nieśmieszny, posiada nudne postacie, jest głupi i nie ma żadnego przesłania, a tego typu produkcję powinny mieć jakiś morał.

ocenił(a) film na 1
arieljarosz

Szkoda tylko, że więcej dzieciaków (prawdopodobnie) poszło do kina właśnie na Emotki a nie na Wyspę Psów. Ale masz rację.

ocenił(a) film na 2
AlexisGiraffe

Wyspy psów jeszcze nie widziałem ale chętnie obejrzę. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
arieljarosz

Mam nadzieję, że ci się spodoba.

ocenił(a) film na 1
AlexisGiraffe

No ja to wręcz czekam na ,,Wyspę psów" on-line. Nie stać mnie na bilety.

ocenił(a) film na 1
Laoshu_Lajka

Ja obejrzałam z chomika, ale po angielsku więc czekam na wersję z lektorem. Nie chcę z dubbingiem to psuje cały film.

ocenił(a) film na 6
AlexisGiraffe

Jak można w ogóle porównywać Emotki do Wyspy Psów? Wyspa Psów to nie jest film dla dzieci ani nawet familijny.

ocenił(a) film na 1
orzeh8

Przynajmniej o czymś jest.

ocenił(a) film na 1
orzeh8

Znawca kina. To, że jest animowany nie znaczy, że musi być dla dzieci. Wes Anderson nie zrobił tego dla dzieci (prawdopodobnie). Rozumiem, że może nie każdy lubi patrzeć na taki "brutalny" film.

ocenił(a) film na 6
AlexisGiraffe

No to już sama/sam wiesz że Emotki nie podebrały w jakikolwiek sposób widowni Wyspie Psów. Tylko o mi chodziło.

ocenił(a) film na 1
orzeh8

Chodziło mi tylko o to, że Wyspa nie jest familijna, a bardzo dobra i ma przesłanie.

arieljarosz

jest przecież morał... kto oglądał, ten wie ;)

ocenił(a) film na 2
proweniencja

Oglądałem i nie dostrzegłem morału

ocenił(a) film na 6
arieljarosz

Już pomijam jakość bo film średni ale spieszę z tłumaczeniem:
Chodzi o to, żeby nie bać się wyrażać (paradoksalnie) siebie, żeby być sobą, nie ulegać presji otoczenia odnośnie tego jacy powinniśmy być. Jest też oczywiście motyw przyjaźni, krytyka indywidualizmu i egoizmu.

ocenił(a) film na 2
ladypank1999

treść

ocenił(a) film na 2
arieljarosz

Szkoda, tylko że w czymś takim: już sam pomysł kuriozalny i głupi, postacie nijakie, strasznie pusty, mały plusik za jego wykonanie, cała reszta leży (a i ,,fajne'' jest to jak ten film pokazuje dzisiejszą młodzież). Mądre po prostu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones