PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698878}

6,2 10 1 42951
3,2 5
ocen krytyków
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
Już pierwsze sceny z udziałem znanego ze wszystkich części "Epoki lodowcowej" goniącego za żołędziem... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"Epoka Lodowcowa 5: Mocne uderzenie" to obraz, który wcale nie musiał powstać. Fani animowanej serii z pewnością nic by na tym nie stracili, ponieważ cała produkcja stanowi przeciętnie wykonany recykling pomysłów z kultowej antologii. Jednakże film zachował urok charakterystyczny dla omawianej sagi, a zastosowane zabiegi rozśmieszające, mimo iż odstają poziomem od tych z ostatnich części, ciągle nie przestają śmieszyć. Jeśli jesteście zwolennikami jedynego w swoim rodzaju stada ekscentrycznych zwierzaków i nie zwracacie bacznej uwagi na schematyczność lub przewidywalność, jak również obojętnie podchodzicie do obranych przez twórców kierunków, to piąta odsłona animowanej sagi przypadnie Wam prawdopodobnie do gustu. więcej
Bardzo łatwo uwierzyć w czyjś zły gust, nieumiejętność czy płytkość, zwłaszcza, gdy pozory ku temu sprzyjają, a wraz z nimi opinia publiczna. Przez to słychać tłumnie niemalże wykrzyczaną dezaprobatę nowymi serialami animowanymi czy muzyką popularną, nawet jeżeli w rzeczywistości reakcja na nie jest wyolbrzymiona. Światem rządzą pieniądze, oczywiście, ale także miłość, choć przyznanie tego umniejsza dramatyzmowi sytuacji w jakiej znalazło się nasze społeczeństwo. więcej