Eugenika - w imię postępu

2010 57 min.
6,7 3 702
oceny
6,7 10 3702
1 448
chce zobaczyć
{"type":"film","id":618083,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Eugenika+-+w+imi%C4%99+post%C4%99pu-2010-618083/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Eugenika - w imię postępu
  • Ogólnie duży ideologiczny bełkot. Miesza totalnie wszystko byle pod tezę. Od eugeniki do invitro. Tak tylko mogę skwitować, że wg zasad eugeniki to ludzie bezpłodni kwalifikowani do invitro byliby nieprzydatni społecznie. Tak samo "dokument" pomija zupełnie kwestię aborcji w IIRP.

    Polecam dużo bardziej film Eugenicy (Eugeniove) 2013. Dużo ciekawych faktów faktycznie o eugenice.

  • Logan87 Jeśli półka "spiskowe teorie" to jaki wniosek dla widza z tego płynie..
    ciekawostka, czy raczej (jak to religie) zastraszanie złem, które grasuje (poza sektą, tj. kościołem, który was ochroni jak zapłacicie i dacie wyprać swój umysł w coniedzielnym rytuale.. wtłaczającym min poczucie winy) ?

  • zjonizowany Przede wszystkim to propaganda nie w ujęciu religijnym ale jako złej ideologii. Takie młotkowe uproszczenie eugeinka=aborcja=invitro.

  • Logan87 Uwielbiam takich ludzi, gdyby powiedzieć ci w 1989r. że Wałęsa to tak naprawdę żaden bohater a zwykły Bolek to byś krzyczał "teoria spiskowa". Czy ci się to podoba czy nie, żyjesz otoczony dzień w dzień "teoriami spiskowymi" które mają tobą manipulować, gdyby ludzie znali prawdę o tym co dzieje się na świecie to już dawno żylibyśmy w anarchii.