Eurotrip

EuroTrip

2004 1 godz. 30 min.
6,9 194 177
ocen
6,9 10 194177
12 768
chce zobaczyć
5,8 5
ocen krytyków
{"rate":5.8,"count":5}
{"type":"film","id":108122,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/EuroTrip-2004-108122/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Eurotrip
  • blizzarder ocenił(a) ten film na: 8

    Dziwi mnie taka ilość negatywnych opinii. Film jest genialny w swojej kategorii, a mianowicie komedii bazującej na stereotypach. W Eurotripie coś jest albo czarne albo białe, nie ma tu miejsca na jakiekolwiek odcienie szarości czy wyjątki od reguły. W Holandii panuje rozwiazlosc seksualna i wszyscy cpaja, jedyna atrakcja Francji jest wieza Eiffla, a w Bratyslawie panuje taka bieda, ze za 3 dolary mozesz wyprawic wystawne przyjecie. Bardzo dobry prymitywny humor. Czasami po ciezkim dniu mam ochote na wlasnie taki film przy piwku lub czyms mocniejszym. Film kreci sie wokol tematyki pierwszego razu, czyli cos jak American Pie, moze sie wiec szczegolnie spodobac mlodziezy dorastajacej. Ja pierwszy raz go widzialem gdy bylem w liceum, ale film towarzyszy mi w zasadzie do dzis, ze wzgledu na bardzo dobry soundtrack - do niektorych piosenek z tego filmu od czasu do czasu wracam.

  • OmniModo ocenił(a) ten film na: 9

    blizzarder Oczywiście, że należy do tej komedii podchodzić na totalnym luzie. Kiedyś dałem mu 7 , ale jak go po latach obejrzałem drugi raz, ale z napisami i w doborowym towarzystwie, przy piwku, to od razu ocenę podnoszę na 9/10. Mieliśmy nieziemski ubaw, niektóre sceny są tak zabawne, że można było spaść z krzesła/fotela.

  • blizzarder To prawda, jest genialna...

  • underground73 ocenił(a) ten film na: 5

    blizzarder A ja osobiście uważam, że mimo paru śmiesznych scen, to jednak całość filmu momentami była mocnym przegięciem. Za dużo chamskich akcji typu scena w konfesjonale czy chociażby pokazanie Bratysławy jako strasznej nędzy. Uważam, że była to swego rodzaju profanacja i jednak jak na komedię to za dużo ordynarnego humoru.