PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739774}
5,9 14 868
ocen
5,9 10 1 14868
4,5 17
ocen krytyków
Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy
powrót do forum filmu Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy

Dam każde pieniądze za ścieżkę dźwiękową z tego filmu! Rewelacyjne "wykony", wspaniałe aranżacje, OGIEŃ!

ocenił(a) film na 7
Wrednabestia

w grudniu ma być wydany soundtrack :)

użytkownik usunięty
Mallagossa

Potwierdzam. Już jest ;). Na spotify też.

Wrednabestia

Z ciekawisci przesluchalem kilka utworow i nie rozumiem zachwytu. O ile jeszcze instrumentalnie utwory sie bronia (sa wykonane klasycznie- raczej odtworczo bez aranzacji) o tyle wokalisci- aktorzy- nie zachwycaja.

ocenił(a) film na 7
kubanjan

Zgodzę się z kolegą wyżej. Rewelacyjne wykony, wspaniałe aranże? Okej, śpiewają poprawnie, muzyka w filmie płynie wartko, przyjemnie. Ale bez przesady - jedynie Sonia Bohosiewicz "wybija się" ze swoim głębokim, pięknym wokalem. Niestety nawet sobowtór Amy Winehouse obierający ziemniaki mnie nie kupił.

ocenił(a) film na 6
Angelika_Jasiulewicz

Pełna zgoda, jedynie Bohosiewicz.
Natomiast z tematów muzycznych - rewelacyjnie zabrzmiała muzyka podczas wyprowadzania zwłok Felicjana Zuppe z kościoła; kto wie co to było?

Treh

St.James infirmary.

ocenił(a) film na 6
le5szek

Dzięki.

kubanjan

Nie zapominajcie proszę, że Natalia Rybicka grała nauczycielkę angielskiego (?) i nie była zawodową śpiewaczką ani diwą. Dlatego jeśli jej wokal jest tutaj totalną amatorszczyzną, to jak najbardziej pasuje to do tej roli. Za to Sonia B. śpiewa nie od dziś - miała wiele wokalnych wykonów choćby w Grupie Rafała Kmity. No a Maciuś zawsze pozostanie w mojej pamięci jako parodysta Sojki i Turnaua :-D Maciek - kocham Cię :-)

ocenił(a) film na 7
Wrednabestia

Muzycznie jest dobrze, choc wykonanie bliskie oryginalnym wersja. Odkrycie muzyczne jak dla mnie to Sonia Smołokowska (Sonia Stein), ostatnia wokalistka Bandu, przypominajaca z urody Amy Winehouse. Zdecydowanie najlepszy wokal w filmie.

ocenił(a) film na 8
torgm

Jestem również pod wrażeniem wokalizy Soni Smołokowskiej (również skojarzyłem ją wizualnie z Amy Winehouse!). Zdecydowanie odstaje od obu śpiewających aktorek i jest zdecydowanie najlepsza wokalnie w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones