PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739774}
5,9 14 868
ocen
5,9 10 1 14868
4,5 17
ocen krytyków
Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy
powrót do forum filmu Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy

Femme fatale

ocenił(a) film na 3

Z Rybnickiej to femme fatale jak z koziej dupy trąba. :')

ocenił(a) film na 7
ilmataar

Fakt. To miała być przerysowana postać, ale Rybicka tego nie pociągnęła. Tyle fajnych aktorek, a Majewski musiał wybrać ją....

ocenił(a) film na 3
siLk_2

Też nad tym ubolewam!

ocenił(a) film na 7
siLk_2

Majewski wybrał do roli Modesty zupełnie inną aktorkę, ale niestety dzień przed rozpoczęciem zdjęć uległa ona wypadkowi i trzeba było na gwałt znaleźć kogoś innego, w dodatku śpiewającego...
Też uważam Rybicką za najsłabsze ogniwo w tym filmie i brakowało mi chemii pomiędzy jej postacią a Stuhrem, ale tak to już bywa.

ocenił(a) film na 5
Anoobis

a kto miał grać zamiast niej ?

ocenił(a) film na 7
maciej2801

Joanna Kulik

ocenił(a) film na 7
maciej2801

Sorry za przekręcenie nazwiska, oczywiście chodziło mi o Joannę Kulig.

ocenił(a) film na 5
Anoobis

aaa nie wiedziałem spoko maroko nic się nie stało

ocenił(a) film na 7
ilmataar

Zdecydowanie najgorszy punkt filmu... Niesamowicie sztuczna i nieprzekonująca. Bardzo słaby wybór do roli.

ocenił(a) film na 5
ilmataar

popieram....niestety ta aktorka sprawiła, że film, który mógł być naprawdę przyjemny był momentami żenujący....

ilmataar

Co prawda, to prawda. Cały ten film jest żenujący, ale ona w tej roli najbardziej.

ilmataar

To Sonia powinna nia byc. Napewno nie Rybicka.

ilmataar

Jak już to Rybickiej i trochę więcej kultury na drugi raz .

ocenił(a) film na 3
buterfly

Przepraszam, mój błąd ;*

ilmataar

Ale przynajmniej pokazała piersi. A tak na poważnie, to faktycznie nie zachwyciła, zbyt sztuczna była. Ale nie było tak najgorzej, mogło trafić na znacznie gorszą aktorkę lub w ogóle pseudoaktorkę

ocenił(a) film na 3
chemas

Zbliżenie na cycka też było klawe

ilmataar

A jak

ilmataar

niestety masz rację.
co dziwne, oglądając film cały czas nasuwała mi się myśl jak ta aktorka nie pasuje do roli i że świetnie pasowałaby Joanna Kulig, tym bardziej, że potrafi świetnie śpiewać.
wchodzę na filmweb i czytam, że dokładnie Kulig miała zagrać tą rolę :) niestety złamała nogę.

_j_w_

Kurcze, Kulig byłaby świetna.

ocenił(a) film na 7
ilmataar

https://www.youtube.com/watch?v=NX3kaP6-ISI
https://www.youtube.com/watch?v=c-okjMb4tVo

ocenił(a) film na 5
ilmataar

W ogóle zaważyła na całej ocenie filmu. Negatywnie. Nawet Dymna tego nie zrekompensowała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones