PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824434}

Exit

Ek-si-teu
5,9 920
ocen
5,9 10 1 920
Exit
powrót do forum filmu Exit

Życiowy nieudacznik staje na wysokości zadania ratując swoją rodzinę przed zagazowaniem w dniu 70-tych urodzin swojej matki. Oczywiście odzyskuje też miłość ukochanej dziewczyny, szacunek siostrzeńca i staje się narodowym celebrytą.

Polski zwiastun
https://www.youtube.com/watch?v=gnJ7F8pYHIM
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

użytkownik usunięty
Falkor1

???
Film obejrzałam 23 Września w kinie, więc po co mi ten "zwiastun"?

Gratuluję, ale nie jesteś jedyną osobą zaglądającą na forum. Kinowa premiera w Polsce dopiero pod koniec grudnia.

użytkownik usunięty
Falkor1

Sądzisz że ludzie masowo czytają moje posty i w ten sposób dowiedzą się o zwiastunie? Lepiej umieszczaj te linki na ogólnym forum, będzie większa szansa, że ktoś na nie zerknie.

Sądzę, że ludzie zainteresowani tym filmem zerkną w dotyczący go post. Niezależnie, kto jest jego autorem.

użytkownik usunięty
Falkor1

Skoro są "zainteresowani" to linki, posty i zwiastuny są im już niepotrzebne, a więc daremny twój trud.

Wybacz, ale to raczej oni sami zdecydują czym są zainteresowani. Ale jeśli zburzyłem narrację Twojego wysublimowanego posta, to przepraszam.

użytkownik usunięty
Falkor1

Widzę, że nie rozumiałeś o czym piszę.
Umieszczaj sobie linki gdzie chcesz - twój czas, twoja praca, twój spam.

W takim razie o co ta cała dyskusja? :)

użytkownik usunięty
Falkor1

Jak zrozumiesz o czym pisałam, to się dowiesz.

Falkor1

Opis taki sobie, ale dla znalezienia zwiastunu warto było go przeczytać. Dzięki Falkor1 ;)

ocenił(a) film na 7
Bzium_3

Przecież zwiastun już dobre pół roku jest na stronie głównej z filmem więc jakim cudem dając ten wpis 12 dni temu cieszyłeś się, że dzięki wpisowi go znalazłeś?

Myślę, że chciałeś w w/w dyskusji przypodobać się użytkownikowi Falkor1 i tyle bo po roku od premiery wpisując tytuł w google czy YT bez trudu znajdziesz zwiastun.

alex_gawlas

Hmmm, jesteś inteligentny, znasz się na wielu rzeczach, na dedukcji, obsłudze google no i YT. Ale zapomniałeś o czymś bardzo ważnym i przydatnym w życiu. Czasem Sherlocku, trzeba wyciągnąć bolca z dvpy ;D

Usunięte  przez autora.

oznacz spojler

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones