PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379807}

Fałszerze

Die Fälscher
7,4 15 264
oceny
7,4 10 1 15264
6,0 3
oceny krytyków
Fałszerze
powrót do forum filmu Fałszerze
ocenił(a) film na 8
mihura

Zajebiście się rozpisałeś/aś, ni chu nie zrozumiałem.

ocenił(a) film na 8
Koziol_7

Nie martw się,ja też jak byłem młodszy ni chu,chu.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
mihura

Dobrze, że nie wyszedłem na zgreda :) Po prostu rozbroiła mnie twoja elokwencja w 1 poście. Ale dalej nie rozumiem co znaczy "kolejna zapłakana chusteczka = holocaustu", tzn mam 2 teorie: może nie umiesz odmieniać po Polsku i piszesz cokolwiek, albo myślisz, że to "ckliwy" film, ale mi się podobał bo wg mnie, nie miał w przekazie, na siłę wmuszanego współczucia jak np. "Pianista" czy "Lista Schindlera". Może oświecisz mnie "co poeta (michura) miał na myśli". :)

Koziol_7

się imbecyla pytaj to ci odpowie,imbecyl ma to do siebie,że sam nie zna znaczenia treści,którą umieszcza :D

Koziol_7

Hehheheh sie uśmiałem , dobre ,
I wszystko jasne :) .

mihura

holocaust Polaków

ocenił(a) film na 7
markin

następny się rozpisał

abakumow

czacha dymi

ocenił(a) film na 7
markin

Co ma Polak do Żyda, bo nie rozumiem?

ocenił(a) film na 8
Hitman93

Tyle co Żyd do Polaka.

ocenił(a) film na 7
mihura

Holocaust odnosił się do Żydów i Romów. Więc nie rozumiem wypowiedzi "holocaust Polaków".

ocenił(a) film na 7
mihura

Ech masz żal że ciągle kręcą filmów o Żydach

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Żal to jest to, że wszystkie filmy o Żydach dostają Oscary (wyjątkiem jest "W ciemności"). Faktem jest, że Żydzi rządzą w Hollywood, niestety.

ocenił(a) film na 8
Hitman93

To zróbcie drugi Holocaust i skończcie wreszcie pierd*lić i płakać po kątach, że żydzi są w Hollywood. A gdzie mają **rwa być, jak większość sp*erdalała do Stanów?

Dzidas

No patrz, a mi ciągle wmawiali, że większość sp*erdalała do atmosfery. To te 6 mln zabitych, to jednak nieprawda? :(

ocenił(a) film na 7
Dzidas

Ja myślałem, że do Izraela...
To chyba Żydzi właśnie cały czas płaczą po kątach i ubolewają nad tym, jacy są biedni. Jeden Grass prawde napisał to już antysemita...

ocenił(a) film na 8
Hitman93

No to tatuuj sobie szabelki na szyi, skończ pierd*lić i do roboty.

ocenił(a) film na 7
Dzidas

Szabelki? To Unionisci amerykanscy mieli cos wspolnego z holocaustem, czy moze Timor Wschodni. Nie rozumiem nawiazania.
Jesli chodzilo Ci o SS to oni mieli czaszke.
Ja nie rozumiem po co sie tak rzucac. Grass napisal prawde. Izrael jest iskra rzucana na Bliski Wschod.

ocenił(a) film na 8
Hitman93

Chodzi mi o falangę ONR'u. I też nie rozumiem czego się rzucasz - mieszkasz na Bliskim Wschodzie?

ocenił(a) film na 7
Dzidas

Nie skojarzylem, dla mnie to zawsze mieczyk byl ;)
Ja tam sie nie rzucam tylko uwazam, ze Zydzi czasem przesadzaja demonstrujac swoje pokrzywdzenie. Do samego Narodu nic nie mam.
To nie jest tak, ze "to ich sprawa". Izrael pociagnie za soba USA, a oni NATO i reszte swiata. Taka jest prawda.

ocenił(a) film na 8
Hitman93

No dobra, ale co to ma wspólnego z żydami z Hollywood i Holocaustem? A wogóle to wina brytoli, że żydzi z Izraela żrą się teraz z Palestyńczykami.

ocenił(a) film na 7
Dzidas

No bo to troche niesprawiedliwe, ze przesadnie promuja filmy, ktore ukazuja holocaust. Nie twierdze, ze to nie sa zle filmy (Pianiste ocenilem tu na 10), ale jednak to takie "ustawianie" oscarow.
Tu sie zgadzam, deklaracji Balfoura nie powinno byc, a Zydzi powinni, jak juz dostac swoje panstwo w jakims mniej kontrowersyjnym miejscu. Powiedzmy czesc Kanady np (ktora byla dominium brytyjskim). Co prawda trudniej narzucic swoja wole Dominium niz kolonii, ale jednak.

ocenił(a) film na 7
Hitman93

Nie twierdze, ze to sa zle* sry.

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Niech kręcą,ale dość bujania się na "pogromie"
A do Skrzypka na Dachu wracam często

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones