PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807329}
6,4 623
oceny
6,4 10 1 623
Fahrenheit 11 9
powrót do forum filmu Fahrenheit 11/9

Trailer wygląda na miks socjalistyczno-marksistowskiej agitki skrojonej dla partii Demokratycznej na dodatek zahacza już o poziom Borata szkoda że się tak stoczył kiedyś go szanowałem smutne.

ocenił(a) film na 7
PIXA_GOD

Uwierz mi, film w żadnym wypadku nie jest agitką na rzecz Demokratów...

Bissst

SPOJLER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trump jest porównywany do Hitlera, do władzy wyniósł go Putin a jedyna rzeczą jaką może zrobić obywatel to krwawa rewolucja ażeby obalić władzę, wprowadzić socjalizmu i komunizm na dodatek z 80 % informacji to kłamstwa i manipulacje które można sprawdzić w 5s w google, najbardziej mi szkoda tych ludzi z Flint których się doczepił żeby mieć jakąś narracje bo wątpię żeby im jakoś pomógł. Do tego fatalny montaż skakanie z wątku na wątek to wszystko przypomina naście pociętych filmików z youtube sklejonych w jeden film 1/10 nie polecam

ocenił(a) film na 9
PIXA_GOD

Może warto zobaczyć cały film a nie tylko zwiastun.

matkozielecki

Opisuje treść filmu nie trailer

ocenił(a) film na 9
PIXA_GOD

Tak jak pisał przedmówca: absolutnie nie jest to propaganda na rzecz Demokratów. Demokraci tez tu mocno po krzyżu dostają, a najbardziej ich przywódcy... Sam Obama nie jest tu oszczędzony. I nie ma tu mowy o żadnej krwawej rewolucji, jest mowa o oddolnych, obywatelskich inicjatywach będących, zdaniem Moore'a, jedyna alternatywą dla skostniałych i słabych demokratycznych elit.

Sqrchybyk

popatrz co się teraz w Ameryce dzieje miasta pluną pomniki padają rewolucja marksistowska pełną paraą a nie mówiłem

PIXA_GOD

Propagandę niczym z Korei Północnej otrzymujemy wszyscy, więc argument jest nieprawidłowy. Czym innym jak nie propagandą nazwiesz wizerunek USA w naszych mediach? A jest to kraj, w którym jest blisko dwukrotnie więcej ludzi w ubóstwie niż w Polsce, dostarcza broń do krajów mordująch w biały dzień (chociażby Arabia Saudyjska i jej ataki na Yemen w zeszłym miesiącu), sam mordujący bez zgody ONZ (setki tysięcy cywilów w samym Afganistanie) i obalający nieprzychylne mu rządy na przestrzeni dekad (praktycznie cała Ameryka Łacińska i Azja).

collectunderpants

Dokładnie tak. Największy agresor na globusie

PIXA_GOD

Toś walnął.

PIXA_GOD

Kiedy wygrywa gość który dobiera się "elitą" do tyłka to powstają takie gnioty gdzie prawie wszystkie informację były albo wymyślane albo przeinaczane. Fajnie że pokazał nawiązanie do Hitlera, ale to chyba się tyczy takich jak on, bo równie świetnie manipulują. Ciekaw jestem ile osób oglądających jakiś dokument później sprawdza treści w nim zawarte i weryfikuje :) Pewnie jakieś 2/3% Idealna Ameryka tego gościa to Ameryka socjalistyczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones