PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30963}

Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
6,1 79 177
ocen
6,1 10 1 79177
4,7 14
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka

Dzisiaj popołudniu poszedłem do kina na ten film. Długo na niego czekałem, wiec nie moglem sie doczekac. Lecz gdy uslyszalem polski dialog, to mnie az zatkalo!!!! Nigdy nie prezyszloby mi do glowy ze to bedzie film z dubbingiem. W niektorych momentach mozna by sie zalamac. Np. czlowiek pochodnia smial sie nienaturalnie babskim glosikiem (bravo dla faceta, ktory go dubbingoowal); niewidzialna dziewczyna miala glos wieworki z czipa i deila [myslalem ze sie poleje jak ja uslyszalem]; poza tym ruch ust nie pasowal do wymawainych slow. Po prostu dramat. Przy okazji odradzam pojscie na fantastyczna 4 do kina kosmos w lublinie [tam jest dubbing]

lukasz158

Co ty człowieku opowiadasz ,przecież można iść na film z napisami dubbing jest dla dzieci, to już twój problem że nie patrzysz na co idziesz :)

ocenił(a) film na 8
matrix_29

W małych kinach nie było w tamtych czasach zbyt dużego wyboru, i pewnie był tylko dubbing

najiki

mój błąd sorry nie spojrzałam że to z 2005 ,byłam pewna że to z tego roku nowy :)

ocenił(a) film na 4
lukasz158

Spoko... 12 lat później ktoś wpadł na ten sam pomysł, ale dla filmu Logan... Film z kategorią "R" dostał dubbing... Nie odważę się go sprawdzić, choć moi rodzice pewnie by się ucieszyli z dubbingu/lektora.

lukasz158

nie od dziś wiadomo, że polski dubbing należy do najgorszych na świecie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones