PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566793}

Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze

Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd Dimension
6,9 9 544
oceny
6,9 10 1 9544
Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze
powrót do forum filmu Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze

Jedyna chyba, w której bohaterowie nie są głąbami, a humor nie jest oparty na bekaniu, pierdzeniu, przekleństwach i wydzielinach ciała. Taka sobie miła, momentami inteligentna kreskówka, w sam raz do obejrzenia przy obiedzie. Podobnie jest z filmem. Jedyna dla mnie wada filmu, że zabrakło Vanessy. Ale poza tym - prawie bez wad.

ocenił(a) film na 10
Apostle_Viljar

W pełni się z tobą zgadzam. Ta kreskówka jest już kultowa w Polsce i nie tylko. Świetne charaktery postaci, genialny dubbing i super humor. A scena z Vanessą została wycięta z filmu, można ją zobaczyć na YT. Fani FIF łączmy się! Zapraszam na Wikia.pl o Fineaszu I Ferbie!

ocenił(a) film na 7
3ricardo

zgadzam się z wami to świetna kreskówka :)

ocenił(a) film na 8
Apostle_Viljar

Zgadzam się ;) Fineasz i Ferb to doskonała kreskówka - inteligentny humor i coś co najbardziej mnie urzeka - piosenki - nie doceniałam ich, ale teraz wiem, że są cudowne. Ono pięknie śpiewają na głosy, kanonem i mają świetne wyczucie klimatu piosenek. Bomba! ;D

Apostle_Viljar

Mnie też się bardzo podobało :) Bardzo mądra kreskówka i super piosenki. A Vanessa to moja ulubiona postać! Niezła z niej laska :)

Apostle_Viljar

Zgadzam się z tobą. Ta kreskówka pokazuje, że można rozśmieszyć nie używając wulgarnych słów i obrzydliwych czy brutalnych scen. Takich bajek powinno być coraz więcej. Ja mimo iż mam dwadzieścia lat, to lubię czasem obejrzeć tą bajkę.

ocenił(a) film na 8
kathrina357

Ja mam 33 i też lubię :)

ocenił(a) film na 7
Apostle_Viljar

Tu możesz zobaczyć usunięte fragmenty, w tym także ten z Vanessą: https://www.youtube.com/watch?v=tW5XlFQEwac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones