PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216502}
7,0 17 635
ocen
7,0 10 1 17635
Flyboys bohaterska eskadra
powrót do forum filmu Flyboys - bohaterska eskadra
ocenił(a) film na 8
Wing_Commander

Właśnie efekty idealnie dopasowane do historii . A o tym że nie będzie patosu w tego typu produkcjach zapomnij . Patos ma być ku.wa jego mać ;)

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Ale powinien być subtelnie podany... wtedy może być:), a efekty... zobacz Asy przestworzy z 76go... to jest NAPRAWDĘ film lotniczy!

ocenił(a) film na 8
Wing_Commander

Nie wiem czy widziałeś , ale podejrzewam że " śniegi wojny " Ci podejdą .

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Tak tak, i masz rację, bardziej mi się podobał. Ja też zawsze Ślicznotkę z Memphis polecam, bo to naprawdę z punktu widzenia pasjonatów lotnictwa znakomity film

ocenił(a) film na 8
Wing_Commander

Dzięki . Nie widziałem wiec luknę ;) .

maciekb80

a widzieliście czeski film "Tmavomodrý svět" - "Ciemnoniebieski świat"
ja uwielbiam "Ci wspaniali mężczyźni w swych latających maszynach"

ocenił(a) film na 7
markin

Ciemnoniebieski świat - super!

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Spoko! Sorry za późną odpowiedź - i jak, miałeś okazję obejrzeć?

ocenił(a) film na 7
Wing_Commander

McDowell był świetny w Asach, zresztą film rzeczywiście dużo lepszy niż ten, ale tutaj podniosłem ocenę za tematykę

ocenił(a) film na 6
ter_444

Przede wszystkim mniej patetyczny, no i bez komputerów

ocenił(a) film na 6
Wing_Commander

Popieram, za bardzo "epicki". Osoba niezaznajomiona z historią, po seansie, mogłaby dojść do wniosku, że Wielką Wojnę wygrali Amerykanie, Francuzi czy Brytyjczycy tylko pomagali. Świeci heroizmem, jak napisałem w swojej notce.

Znacznie lepszy jest choćby Red Baron - też są wątki romansowe czy niemożliwe akrobacje, ale znacznie lepiej trzyma się "klimatu" tamtych czasów i, choć trochę, faktów historycznych.

ocenił(a) film na 6
Mickie_Black

Też fakt, chociaż ja bym połączył właśnie te elementy Red Barona z dynamiką Flayboysów, bo Red Baron był dla mnie trochę za smutny, za statyczny, ale jak wspomniałeś miał przynajmniej walory historyczne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones