PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5684}

Forteca

Fortress
6,3 3 665
ocen
6,3 10 1 3665
5,8 4
oceny krytyków
Forteca
powrót do forum filmu Forteca

Cała historia jest tak nielogiczna, że nie raz się zastanawiałem kto to wymyślił. Zresztą sam pomysł na fabułę jest tak
odrealniony, że ciężko to odbierać jak coś co mogłoby się zdarzyć w przyszłości. To raczej koszmarny sen i nic więcej.
Niemniej jednak, film ogląda się całkiem przyjemnie. Bohaterowie są przerysowani, ale to pasuje do całości jak ulał.
Nawet totalne głupoty, które nie raz się pojawiają na ekranie, nie zepsuły mi seansu, więc chyba coś w tym filmie jednak
jest. Do obejrzenia z piwem w ręku w sam raz.

ocenił(a) film na 10
Malignus

Polityka jednego dziecka w Chinach 1977 - 2015.

ocenił(a) film na 6
Malignus

No nie wiem, czy taki koszmarny sen. Wiele rzeczy z starych -vhs-iaków science-fiction już funkcjonuje.

Że przypomnę pomysł jakiejś skandynawskiej firmy, aby wszczepiać pracownikom chipy, żeby kontrolować, gdzie pracownik się znajduje. Oczywiście w komunikacie nie pisano, ze chodzi o kontrolowanie pracowników (wtedy byłaby wrzawa na cały świat), lecz napisano, że dzięki chipowi nie trzeba będzie nosić karty magnetycznej zawieszonej na smyczy na szyi, i że chipem wszczepionym pod skórę łatwiej będzie otwierać drzwi magnetyczne i płacić za posiłek w firmowym bufecie (śmieszne?).

Ale nie to było koszmarne, a reakcja internautów, którzy pisali, ze to świetny pomysł.

Ludzie są jednak głupsi od zwierząt. Krowy na farmie to się chociaż szarpią, gdy są kolczykowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones