PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1303}

Francuski łącznik 2

French Connection II
6,7 1 984
oceny
6,7 10 1 1984
Francuski łącznik 2
powrót do forum filmu Francuski łącznik 2

Jestem zaskoczony, bo rzadko kiedy kontynuacje znanych przebojów podobają mi się bardziej niż pierwsze części. Tym razem muszę stwierdzić, że film oglądało mi się lepiej niż jedynkę, był dla mnie ciekawszy i rola Hackmana w tej części też jest dla mnie bardziej wyrazista.

ocenił(a) film na 10
johanek

zdecydowanie się zgadzam !!! Trzyma w napięciu od początku do końca... Genialny !!!

użytkownik usunięty
johanek

Nie ustępuje w jedynce w niczym, znakomity kryminał. Stare, dobre kino z klimatem.

ocenił(a) film na 8
johanek

moim zdaniem 1 lepsza (czuc ten brudny i ponury klimat NY), ale aktorstwo a zwlaszcza scena (UWAGA SPOILER) jak boyle jest na glodzie i rozmawia z policjantem w tej jego celi to mistrzostwo ! Tak zagać wiarygodnie ćpuna na głodzie to majstersztyk !

ocenił(a) film na 8
DasEfx90

Po latach... Ale zgadzam się

ocenił(a) film na 9
johanek

Zgadzam sie z jednej strony nie mamy tu juz tak dobrego klimatu jak w 1, natomiast w 2 Hackman mial wiecej pola do popisu i zagral zdecydowanie lepiej niz w 1! Co do obu czesci - obie maja swietne zakonczenia!

ocenił(a) film na 9
johanek

Dla mnie też lepsza od jedynki, no i rola Hackmana ciekawsza, zdecydowanie "bardziej oscarowa" niż poprzednio ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones