PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828206}
6,9 59 053
oceny
6,9 10 1 59053
6,6 27
ocen krytyków
Free Guy
powrót do forum filmu Free Guy

Dochodzimy do punktu, w którym Ryan Reynolds dochodzi do wniosku, że najlepiej być Ryanem Reynoldsem i nie starać się grać coś innego. Oczywiście jest jak zwykle zabawny w tym co robi, i widać że ma z tego frajdę. Trailer wygląda jak popłuczyny z (słabego) Ready Player One zmieszane z odpadkami humoru po Deadpoolu (takiego humoru PG-13 bez skoków na czwartą ścianę), ale kogo ja chcę nabrać skoro i tak to obejrzę. Na HBO. Albo na Netflix. Mimo swej wtórności Ryan dalej jest zabawny. Bywa.

ocenił(a) film na 8
batgniewko

Ten film najbardziej się spodoba graczom GTA Online

djmysz

Ten film najbardziej się spodoba graczom*. Wiadome, że produkcja nie jest przeznaczona dla całej gamy odbiorców. Niedzielni gracze, czy też zerowi przeważnie ocenią tytuł średnio-nisko.

Hagen99

Dobrze, że wiesz lepiej ode mnie. Uff, dzięki, już nie muszę oceniać, czy film mi się podobał. Jestem graczem zerowym i nigdy nie będę grać w żadną grę, bo wszystkie mnie nudzą. Teraz tylko ocenić film średnio-nisko i mogę spać spokojnie ☺️

ocenił(a) film na 10
Hagen99

Wystarczy mieć ogólne pojęcie kim jest NPC - tyle wiedzy o grach wystarczy, żeby nie mieć problemu ze zrozumieniem filmu XD i chyba zaburzam tezę, bo z gier zdarzało mi się tylko budować domy w Simsach, a film dostaje 10 i serducho :P

Hagen99

Oho dostaje odpowiedzi na roczny a nawet chyba dwuletni komentarz :D Z tego co pamiętam pisząc tamten komentarz opinia o filmie była bardzo mieszana na forach, wiec sie odnosiłem do tamtego okresu uwag. Ale cieszę się, ze film się podoba ;)

batgniewko

Deadpool? Reynolds gra Reynoldsa od Wiecznego Studenta

KonradT27

Ale i tak wszyscy go lubią. Jest zajebiście przystojny, a udaje przeciętniaka. I kiedy przychodzi co do czego to okazuje się że rzeczywiście jest przeciętniakiem z trochę ładniejszy, pyszczkiem. I za to wszyscy go kochają.

batgniewko

Ready Player One to świetny film, hołd dla całej kultury cyfrowej rozrywki

sirzielony

sirzielony Player One to nie hołd dla kultury cyfrowej rozrywki, tylko hołd dla ikon popkultury. Cyfrówka jest tam jedynie jako spoiwo całego świata, nic więcej

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones