PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755431}

Fuga

6,5 18 641
ocen
6,5 10 1 18641
7,2 40
ocen krytyków
Fuga
powrót do forum filmu Fuga

Nie wiem skąd takie wysokie oceny. Po 40 minutach prawie zasnęłam. W firmie brak akcji, jakiejkolwiek dobrze napisanej fabuły. Zdecydowanie NIE polecam.

dorotacool

Bo to nie film akcji ;)) )tylko psychologiczny dramat

ocenił(a) film na 5
zosia samosia

Dramat to jest, jak przeciąganymi nudnymi banalnymi dialogami wmawia się ludziom istnienie głębi

ocenił(a) film na 4
dorotacool

To nie dramat psychologiczny, a thriller psychologiczny (zobaczcie w metryce filmu). No a po thrillerze raczej oczekuje się jakiejś akcji, jakiegoś dreszczyku...

Multivain

Fatalna klasyfikacja - to jest studium 2ga pogubionych ludzi + pourazowa choroba psychiczna. To jest dramat.

dysonans69

I jako dramat jest bardzo przyzwoity jak na kino polskie. Wyłącznie dla ludzi lubiących analizować filmy jeszcze długo po sensie. Dla potrzebujących poobgryzania sobie paznokci i siedzenia z napiętymi pośladkami przez 2h - zdecydowanie ni polecany,

ocenił(a) film na 7
Multivain

To jest thriller psychologiczny, a nie sensacja :) Psychologia bardziej, niż strzały laserami w budynki.

ocenił(a) film na 7
dorotacool

Niezależnie od gatunku tego filmu, jest on doskonały!

ocenił(a) film na 5
Kijowskaluiza

Mówisz o gatunku czy samej Fudze? 7/10 to nie jest ocena doskonałego filmu...

Sama się wymęczyłam i żałuję, że nie wyszłam po 30 minutach. Miałam naiwną nadzieję, że film się jeszcze rozkręci. Niestety, Fuga do końca nie podniosła się po scenie z Alicją sikającą na Dworcu Centralnym. Ta scena była ostrzeżeniem, którego nie usłuchałam.

Kijowskaluiza

Skoro doskonały, to skąd to 7/10?

dorotacool

spłynął ten film po mnie jak po przysłowiowej kaczce. miał być świeży, nieco kontrowersyjny, a wyszedł dość nijaki. zapominasz o nim praktycznie od razu po wyjściu z kina. dwójka głównych bohaterów dobrze zagrała, mimo wszystko nie znajduję w "Fudze" niczego szczególnego.
cała moja opinia tu:
https://skazaninapopcorn.blogspot.com/2018/12/ucieczka-od-samego-siebie.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones