PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5761}

Furia

The Fury
5,8 1 269
ocen
5,8 10 1 1269
6,5 4
oceny krytyków
Furia
powrót do forum filmu Furia

Pomimo tego, że film był nieźle poplątany i w połowie filmu zaczął tracić nieco swojego sensu to i tak niezwykle przyjemnie mi się oglądało. Końcówka jednocześnie rozczarowuje i ma mały pozytywny wydźwięk- za dużo osób ginie a na pewno tych, na których przeżycie liczyłam. Co do aktorstwa- bardzo spodobała mi się gra Kirka Douglasa i młodziutkiej Amy Irving. To, co jednak męczyło w tym filmie, poza zbyt dużym zakręceniem akcji, to dosyć słabe efekty specjalne, a już w szczególności było to widać w scenie z wybuchającym człowiekiem. Nie mniej mnie film nie znużył także ze swojej strony polecam.

ocenił(a) film na 5
PorwaneTrampki

Jeżeli chodzi o sam styl filmu - muzyka, klimat - jest to fajny horror lat 70tych pokroju Omena. Natomiast to, co leży na całej linii - to scenariusz. Sceny akcji nie mają sensu, zachowania bohaterów to jakiś totalny absurd, a i nie ma uzasadnienia, PO CO Childressowi telepatyczne dzieciaki. Zakończenie to nieszczęście na nieszczęściu, i w zasadzie ostatnia scena skojarzyła mi się z memicznym zakończeniem filmu "Blood debts" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones