PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835333}
3,3 16 969
ocen
3,3 10 1 16969
1,3 12
ocen krytyków
Futro z misia
powrót do forum filmu Futro z misia

Takie tanie zagrywki że strony producenta (?) czy dystrybutora(?) są żenujące.

ocenił(a) film na 3
lothian_3

to norma w "filmach" z tego kraju, a fejki zglaszac.

lothian_3

Bo agentura w Polin promuje gówno i chce wmówić ludziom, że to jest normalne i coś wspaniałego. Gówno w złotym papierku.

dzenero

Amen.

cyc2

Amen to bardzo negatywne szamańskie słowo, używane przez Kościoł i jak najdalej od takich zaklęć. Lepiej napisać "CHWAŁA CI PANIE KOLEGO" hehe Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
lothian_3

a twoje konto nie jest fejkowe? ogarnij się jełopie hipokryto przeciez sam nie masz imienia i nazwiska ani nawet swojego zdjecia na profilu

ocenił(a) film na 7
Marko81

Nie karmić trollów,film jest dobry.Popieram kolegów !

ocenił(a) film na 10
lothian_3

Mi się ten film bardzo podobał i jak na polską komedię bardzo mnie rozśmieszył... Wy po prostu nie macie poczucia humoru... : P.S. to nie fejkowe konto :)

lothian_3

Oceny 1 i 10 są niesprawiedliwe, więc nie biorę ich pod uwagę, jak w konkursie skoków narciarskich. Ten film przekonał mnie ostatecznie, że obiektywna ocena nie istnieje. Ci pseudo eksperci-krytycy żądający od filmu żeby był "czymś innym". Parafrazując klasyka: Tragiczny to ty jesteś.

ocenił(a) film na 6
lothian_3

No cóż... Każdy ma prawo do własnej opinii. A tak dla jasności niektóre filmy są kręcone dla ludzi z dystansem i poczuciem humoru.

ocenił(a) film na 4
lothian_3

Film kiepski. Ciekawe po czym poznajesz krytyku filmowy "fejkowe konta". Prawdę mówiąc nie wiem co to jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones