Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła

Fyre

2019 1 godz. 37 min.
7,0 11 602
oceny
7,0 10 11602
3 242
chce zobaczyć
6,4 5
ocen krytyków
{"rate":6.4,"count":5}
{"type":"film","id":820788,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Fyre-2019-820788/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła
 • emajla161 ocenił(a) ten film na: 9

  Historia trochę przypomina Festival, który miał się odbyć w sierpniu w Polsce i nagle został odwołany z jakichś tam powodów. Oczywiście odwołano już po tym jak cześć osób zdążyła kupić bilety. Ciekawa jestem czy odzyskali kasę i co tam się naprawdę zadziało.

 • piotreklol1 ocenił(a) ten film na: 8

  emajla161 https://www.youtube.com/watch?v=k8aDZh9S2eY
  Piękne

 • emajla161 Czad Festiwal też nagle odwołali w zeszłym roku... Raz na nim byłam parę lat temu, The Offspring dali niezły koncert

 • Miwen ocenił(a) ten film na: 7

  Selina09 Czad Festiwal miał aż 5 edycji, więc byli "doświadczeni" w organizowaniu go. Sam brałem udział w festiwalu, który odbył się w 2017 roku. Wiesz dlaczego go odwołali rok temu? Bo było jakaś durna uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej w kościele, który znajdował się zaraz obok pola na którym był festiwal xD Było jakieś durne referendum w kościele i 500 parafian zagłosowało przeciw festiwalowi. "Nie udało się zrobić koncertu w uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej i dzień naszych dożynek parafialnych dlatego, że Matka Boża upomniała się o swoje i tyle - kwituje proboszcz." xDDDD Dodam jeszcze, że organizatorzy byli chętni nawet rozpocząć festiwal o godzinie 20, chcieli pójść na rękę kościołowi, ale wyszło jak wyszło xD Dlatego w tym roku Czadu również nie było i raczej w następnym roku też go już nie ujrzymy. A jeżeli go zorganizują to w innym mieście, a nie Straszęcinie.

 • Miwen Czad Festiwal i Tropical Vibe to byli Ci sami organizatorzy. Współpracowałem z nimi przy TV. Swoją drogą do dzisiaj nie rozumiem wyboru lokalizacji imprezy w okolicy gdzie nie ma bazy noclegowej, dojazdu itp.

 • max337 Chociaż nie tylko to wydawało się dziwne, bo późno zaczęli promować Tropical Vibe w mediach. Sam jako promotor zdzwiłem się, że odpowiedzili mi tak późno na propozycję współpracy, bo ledwie 4 tygodnie przed imprezą, przez 2 tygodnie naprawdę sprawnie to wyglądało, no ale... jak wyszo, to każdy wie.