PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38617}

Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał Lloyda

Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd
4,6 17 802
oceny
4,6 10 1 17802
Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał Lloyda
powrót do forum filmu Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał Lloyda

Do pierwszej części nie dorasta do pięt,ale za to o wiele lepszy od części trzeciej Głupi i głupszy bardziej(totalna żenada).Nienawidzę amerykańskich filmów o szkole z lat 80 90,a przypadek sprawił że trochę ich oglądałem trzy przez dziesiąte i od razu przełączałem kanał.Wszystko w tych filmidłach było takie,że gościu zakochuje,ona woli innego drania,koledzy się z niego śmieją szczególnie reprezentanci szkolnej chuliganerii którzy wcześniej się nie pobili z głownym bohaterem o kwestie obyczajowe,on wszystkich nienawidzi a ją kocha nad życie .Są też kujon,ktoś niesłychanie równy co bohatera wspiera itp.Wszystko kończy się dobrze bo dziewczyna zauważa że drań jest draniem itp.(Coś niczym TVN-owska Szkoła).Ten film całą tę formę wyśmiewa i to mi się podoba.Dałem 6/10 a nie wyżej bo jednak za wiele czasami było głupot!!!

ocenił(a) film na 6
dzonydep

Sam film nie jest zły. Dla mnie po prostu było "za mało" w tym filime głupiego i głupszego. Uważam, że ta część jest zbyt zahowawcza, trochę mało się dzieje. Pierwowzór po prostu KIPI od bezustannych zabawnych momentów. Tu tego zabrakło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones