PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714792}

Fatal Frame

Gekijô-ban: Zero
5,3 126
ocen
5,3 10 1 126

Gekijô ban: Zero
powrót do forum filmu Gekijô-ban: Zero

Fatal Frame

użytkownik usunięty

Okrutnie się rozczarowałem. Fatal Frame aka Project Zero, to obok Silent Hilla najlepszy survival horror w jaki grałem i chyba najlepszy jaki w ogóle powstał, natomiast film jest niemożliwie nudny.
Fabuła polega na rozwiązaniu zagadki tajemniczych zniknięć i zgonów, w to wszystko jest wpleciona klątwa, czyli generalnie nic nowego. Szkopuł tkwi w tym, że historia jest poprowadzona w nieciekawo-usypiający sposób, a całość bardziej przypomina dramat, aniżeli horror. Napięcia nie uświadczyłem wcale, nie mówiąc już o jakimkolwiek strachu, tu nawet nie ma jump scenek!
Klimat pojawia się jedynie miejscami w pojedynczych scenach, na aktorstwo też nie można narzekać, no i muzyka, która w zasadzie robi całą robotę, ale to za mało, abym nazwał go znośnym filmem.

zgadzam sie z Toba. Duch nie straszny, usnelam dwa razy podczas seansu.... dramat z nuta horroru. Rozczarowalam sie, bo po opisie i zwairstunie czego innego sie spodziewalam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones