Czy jest sens...

... oglądać filmy z serii "Bleach" bez kompletnej znajomości serialu? Fabuła zapowiada się interesująco, ale obawiam się, że mogę pogubić się w postaciach i wątkach. No chyba, że film ładnie to wszystko łączy i porządkuje. Ładnie proszę o odpowiedź :)

  • NIE. to jedno z niewielu serii tego typu w których bohaterowie faktycznie mają charakter i są przemyślanymi, dobrze zbudowanymi postaciami, a budowanie ich wzajemnych relacji jest ważnym elementem fabuły. Akcja filmów Bleach rozgrywa się po najważniejszych wydarzeniach z początku serii, a oglądanie ich przed zapoznaniem się z serialem zepsuje całą zabawę i napięcie! :) poza tym w porównaniu do serii są naprawdę słabiutkie.
    POLECAM SERIĘ.

    • generalnie jeżeli ktoś ma zamiar obejrzeć serię to rzeczywiście w filmie są spoilery niedotyczące w sumie wydarzeń ale relacji między bohaterami. Ale jeżeli ktoś chce obejrzeć same filmy to w sumie są w nim na prędce powyjaśniane różne kwestie, tak mi się wydaje, jak to w filmie bardziej ogólnie. podobnie jest w pełnometrażowych filmach o superbohaterach np. produkcji Marvela, które strasznie wszystko streszczają i upraszczają w stosunku do animowanych serii i komiksów, także o nich można powiedzieć to samo.

  • Moim zdaniem nie. Trzeba się chociaż szczątkowo orientować w serii, bo pewna wiedza jest ważna, by wiedzieć o co chodzi.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię