PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 698
ocen
6,3 10 1 175698
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Wystarczyło 10 minut by się przekonać dlaczego. Pozostaje podtrzymac ocenę. Po prostu kiepski. Od scenariusza, poprzez reżyserię między zdjęciami aż po aktorstwo... zgroza

air87

O rany co napadło Cage że w tym zagrał,

ocenił(a) film na 3
Iwona605

kłopoty finansowe. Nietrafione inwestycje i chyba jeszcze jakies oszustwa których padł ofiarą. Mimo wielkiej kasy jaką kosi, to majątek mu się poważnie uszczuplił i mimo, że to co mu zostało to dla mnie czy dla Ciebie byłoby wielką sumą to dla kogoś przyzwyczajonego do wysokiego luksusu była katastrofa.
No i skończyło się przebieranie w rolach, odrzucanie i wybieranie ambitnych projektów a zaczęło granie we wszystkim co popadnie i rozmienianie się na drobne.

Nigdy nie byłem fanem jego talentu bo według mnie jest strasznie chimeryczny. Jedna rola 9/10 by następna na 2/10.

ocenił(a) film na 2
air87

Miał naprawdę dobre filmy. Nawet w latach dwutysięcznych coś się jeszcze trafiało. Ale ostatnio równia pochyła. Bywa :)

ocenił(a) film na 2
air87

Na prawdę nie wiem jakim cudem udało mi się obejrzeć do końca ten gniot.

ocenił(a) film na 9
air87

nie masz sie czym chwalic by bardzo dobry film oceniac na 3 to brak wiedzy musi byc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones