PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37007}

Gniew boży

The Wrath of God
6,3 192
oceny
6,3 10 1 192
Gniew boży
powrót do forum filmu Gniew boży

Kto ma, kto widział,

ocenił(a) film na 6

kto się podzieli?

Jimmy

jest na ILC

ocenił(a) film na 6
Justyna_0288

Wiem, właśnie zacząłem ściągać :)

Jimmy

jak kiedyś tam obejrzysz , to skrobnij co nieco ,ok?:)

ocenił(a) film na 6
Justyna_0288

Minęły już prawie 4 miechy od mojego pierwszego wpisu tutaj, a ja dopiero teraz obejrzałem ten film. Ja to się teraz zwykło mówić? Lepiej późno, niż wcale, tak?!
Naprawdę bardzo fajna przygodówka, zatopiona w lekko westernowym klimacie. Opis tego filmu jest nieco mylący. Już na samym początku zdziwiłem się strasznie, że w obsadzie nie uwzględniono samego Roberto De Niro :) Serio, Ken Hutchison, wygląda w tym filmie tak samo, jak Boby Milk za młodu... Identico! Mitchum, NOSI sutannę, koloratkę, biret, długi szal z krzyżem (hehe... nie wiem jak to się nazywa), i z cygarem w ustach kasuję wszystkich oponentów swoim Tommy Gunem!
Nie wiem w jakim formacie kręcony był ten film, ale podoba mi się on. Widziałaś może One-Eyed Jacks Brando? Tutaj zapis obrazu jest bardzo podobny do systemu VistaVision i ogląda się to zajebiście...

Jimmy

gdzie można obejrzeć????

OlciaOlga

Jak masz TCM to 19 sierpnia o 21:00.

ocenił(a) film na 9
Jimmy

satyra szyta grubymi nićmi hahaha dzięki TCM za takie cuda

czy poleciłby ktoś takie kino satyryczne z tamtego okresu? nie moge przestać się śmiac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones